Świnoujście – Malmo to nowa linia promowa

nowa linia promowa do Szwecji zapewni lepszy transport TIR i jego niższe koszty, nowy prom to ponad 3km linii załadunkowej

121

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

nowa linia promowa do Szwecji zapewni lepszy transport TIR i jego niższe koszty, nowy prom to ponad 3km linii załadunkowej
nowa linia promowa do Szwecji zapewni lepszy transport TIR i jego niższe koszty, nowy prom to ponad 3km linii załadunkowej

Rozbudowa sieci połączeń przez Finnlines, jednego z czołowych operatorów promowych w regionie Bałtyku. Stanowi to ważny krok w kierunku zwiększenia dostępności i efektywności transportu między Szwecją a Polską. Uruchomienie nowej trasy pomiędzy Malmö a Świnoujściem, obsługiwanej przez prom towarowo-pasażerski Finnfellow. To przyniesie znaczące korzyści zarówno dla sektora turystycznego, jak i dla handlu międzynarodowego.

Prom ma ponad 3km linii samochodowej

Finnfellow, dysponujący pokładem o długości około 3000 metrów na samochody osobowe i ciężarowe ma pojemność do 440 pasażerów. Już wcześniej służył na trasie Malmö – Travemünde. Jego adaptacja na nową trasę jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku. Również dąży do wzmocnienia wzajemnych relacji handlowych i turystycznych między Szwecją a Polską. Nowa linia promowa nowe możliwości.

Na pokładzie Finnfellow pasażerowie znajdą komfortowe warunki podróży. Mają do dyspozycji ponad 180 kabin pasażerskich, saunę fińską, restaurację bufetową, bar, plac zabaw dla dzieci oraz sklep. Obowiązek rezerwacji kabiny podczas rejsów nocnych zapewnia wygodę i prywatność. Możliwość rezerwacji miejsc w kabinie wspólnej oferuje elastyczność dla osób podróżujących w mniejszych grupach.

Przyjazna polityka wobec zwierząt, z możliwością rezerwacji specjalnych kabin dla pupili, podkreśla zorientowanie na potrzeby wszystkich pasażerów. To zapewnia, że nawet czworonożni członkowie rodzin mogą komfortowo podróżować.

Zarówno przygotowanie infrastruktury portowej, w tym otwarcie nowego biura w Świnoujściu, jak i wzmocnienie organizacji portowej, świadczą o dokładnej analizie i przemyślanej strategii wprowadzenia nowego połączenia. Przygotowania te, w połączeniu z doświadczeniem i zasobami Finnlines, dają podstawy do oczekiwania, że nowa trasa stanie się popularnym i efektywnym łącznikiem między Polską a Szwecją.

Świnoujście największym węzłem transportowym do Szwecji

Komfortowa podróż morska z Finnfellow nie tylko ułatwi przemieszczanie się między dwoma krajami, ale także przyczyni się do wzmocnienia pozycji Malmö i Świnoujścia jako kluczowych węzłów komunikacyjnych w regionie. Nowe połączenie, będące wyrazem dążenia do zwiększenia mobilności i dostępności w regionie Bałtyku, stanowi obiecujący rozwój w sektorze transportowym.

———————-

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowaliśmy go przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe a jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kaształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia