Kulinarna Nawigacja – Projekt „Wczesny Obiad”

Myślisz o otwarciu własnej restauracji ale obawy przed różnymi wyzwaniami powstrzymują Cię od realizacji tego planu? Z naszym przewodnikiem zrealizujesz swoje marzenie!

333

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kulinarna Nawigacja - Projekt
Kulinarna Nawigacja - Projekt "Wczesny Obiad"

W dzisiejszej Kulinarnej Nawigacji Jarosław Uściński oraz Paweł Kubalski przedstawią Państwu świeżutki niczym nowalijki projekt „Wczesny Obiad” czyli nawigację w kierunku własnego biznesu w branży gastronomicznej.

Projekt „Wczesny Obiad”

Nasz projekt zakłada utworzenie kompleksowego przewodnika, który krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces otwierania restauracji, od pomysłu do realizacji!. Z radością informujemy, że Kulinarna Nawigacja będzie odtąd wzbogacona o materiały wideo! Od teraz będziecie Państwo mogli nie tylko słuchać, ale również zobaczyć naszych ekspertów, Jarka Uścińskiego i Pawła Kubalskiego. Ale również wielu znakomitych gości programu, którzy podzielą się z nami swoim doświadczeniem.

Obserwując nasz projekt dowiesz się m.in:

 • Jak wybrać koncepcję restauracji, która odniesie sukces.
 • Jak pozyskać, dysponować środkami na otwarcie i prowadzenie restauracji.
 • Gdzie znaleźć idealną lokalizację dla swojego lokalu.
 • Jakie wyposażenie jest niezbędne do uruchomienia restauracji.
 • Jak zbudować zgrany zespół i zapewnić wysoką jakość obsługi.
 • Jak skutecznie promować swoją restaurację i przyciągać klientów.

Otrzymasz również:

 • Praktyczne porady oparte na wieloletnim doświadczeniu.
 • Przydatne wskazówki, jak uniknąć typowych błędów i zbudować prosperujący biznes.
 • Informacje o trendach w branży gastronomicznej.

W trosce o kompleksowe wsparcie osób z niepełnosprawnościami, pragniemy zwrócić szczególną uwagę na potrzeby pracodawców, którzy otwierają się na tę grupę zawodową. W tym celu połączymy siły z Fundacją Emanio Arcus, która prowadzi Zakład Aktywności Zawodowej w dziedzinie gastronomii czyli restaurację „Zdrówko Legionowo” i jest świetnym przykładem działalności z sukcesem zatrudniającej osoby z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zadawania pytań. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji 🙂

Kulinarna Nawigacja – Projekt „Wczesny Obiad”

Drogi Czytelniku!

Z radością witamy Cię na naszym portalu informacyjnym, prowadzonym przez osoby z niepełnosprawnościami. Cieszymy się, że jesteś z nami i stajesz się częścią naszej społeczności. Twoja obecność na naszym portalu jest dla nas ogromną motywacją do dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Portalu Informacyjnego Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia