Poszukiwania 43-latka. Chodzi o niedzielne morderstwo w gminie Pruszcz Gdański

Poszukiwania 43-latka. Chodzi o niedzielne morderstwo w gminie Pruszcz Gdański

192

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Poszukiwania 43-latka. Chodzi o niedzielne morderstwo w gminie Pruszcz Gdański
Poszukiwania 43-latka. Chodzi o niedzielne morderstwo w gminie Pruszcz Gdański

Poszukiwania 43-latka. Chodzi o niedzielne morderstwo w gminie Pruszcz Gdański. Trwają poszukiwania 43-letniego Rafała Zyski, który w niedzielne południe miał zabić swoją żonę. Kobietę znaleziono na posesji z ranami kłutymi. Do zbrodni doszło w gminie Pruszcz Gdański, a dokładnie w miejscowości Jagatowo. Pomorscy policjanci w tejże okolicy prowadzą obławę na mężczyznę. Poszukiwania podejrzanego trwały także wczoraj oraz w nocy jednak nie przyniosły one efektów. Narzędziem zabójstwa był prawdopodobnie nóż.

Poszukiwania 43-latka. Chodzi o niedzielne morderstwo w gminie Pruszcz Gdański – obława na podejrzanego

Jako jeden z pierwszych o tragicznym zdarzeniu w Jagatowie na Pomorzu podał „Dziennik Bałtycki”. Na jednej z posesji znaleziono ciało 40-letniej kobiety, którą nożem miał dźgnąć jej o trzy lata starszy mąż. Ze to właśnie ten mężczyzna popełnił morderstwo policjantów miał powiadomić świadek całej sytuacji poinformowała Prokuratura Okręgowa w Gdańsku. Po przybyciu na miejsce mundurowych małżonka ofiary nie było już na miejscu. W jego poszukiwaniach biorą udział zarówno policjanci jak i psy tropiące.

Poszukiwania 43-latka. Chodzi o niedzielne morderstwo w gminie Pruszcz Gdański – informacje

Morderstwo miało miejsce w gminie Pruszcz Gdański. Nie możemy na razie podać jednak więcej informacji na ten temat dla dobra śledztwa przekazała Dziennikowi Bałtyckiemu na wstępnym etapie poszukiwań mł. asp. Anna Banaszewska-Jaszczyk z Zespołu Prasowego KWP w Gdańsku. Dzisiaj rano mł. asp. Karol Kościuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim poinformował, że obława na mężczyznę trwała całą noc, ale nie przyniosło to efektów. Policja nadal prowadzi akcje, a o nowych informacjach związanych z tym morderstwem będziemy informować na bieżąco.

Poszukiwania 43-latka. Chodzi o niedzielne morderstwo w gminie Pruszcz Gdański

Pomorska policja zamieściła zdjęcie poszukiwanego 43-latka podejrzanego o zabójstwo swojej żony, do którego doszło w miejscowości Jagatowo w gminie Pruszcz Gdański. Każdy kto ma jakiekolwiek informacje na ten temat proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową w Pruszczu Gdański pod nr 47 74 24 222″ informują śledczy.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o wężu na klatce schodowej w Warszawie w Śródmieściu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia