Śmierć youtubera Dawida Błacha

Śmierć youtubera Dawida Błacha

181

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Śmierć youtubera Dawida Błacha
Śmierć youtubera Dawida Błacha

Śmierć youtubera Dawida Błacha. Dziś w mediach pojawiły się tragiczne wiadomości. Poinformowano, że minionej nocy zmarł popularny polski youtuber Dawid „Dev” Błach. Przed youtuberem było jeszcze dużo życia ponieważ miał tylko 31 lat, a miesiąc temu obchodził urodziny. Błach w swojej pracy zajmował się głównie popularną grą związaną ze sceną piłkarską EA Sports FC 24 (wcześniej FIFA). Nieoficjalnie wiadomo, że wszystko stało się nagle.

Śmierć youtubera Dawida Błacha – śmierć Dawida Błacha

W nocy z 26 na 27 kwietnia odszedł od nas znany polski youtuber Dawid Błach. Błach miał dopiero 31 lat i praktycznie całe życie przed sobą. „Dev” bo tak go nazywano miał żonę oraz syna, których niestety musiał zostawić i na pewno jest to dla nich wielka tragedia. Informacje o śmierci youtubera potwierdził kolega po fachu z grupy Fantasty, do której należał mężczyzna Korneliusz „N3jxiom” Rzeźwicki.

Śmierć youtubera Dawida Błacha – dostarczanie rozrywki

Nieprawdopodobne, że sobie planujemy co zdarzy się za rok, pięć, za 15 lat i tak sobie to bierzemy po prostu w ciemno. A nikt z nas nie ma pojęcia co będzie jutro powiedział inny youtuber Flash. W skład ekipy Fantasty wchodzili m.in. Patryk „Lachu” Lach, Jakub „Jcob” Weber czy wspomniany Korneliusz „N3jxiom” Rzeźwicki. Dawid Błach jeszcze niedawno był jednym z najbardziej znanych youtuberów w Polsce, ale od pewnego czasu zwolnił tempo. Pomimo tego Błach nadal dostarczał wrażeń swoim fanom poprzez nagrywanie. Głównym powodem wolniejszego tempa Dawida Błacha jako youtubera były ponad dwa lata temu narodziny syna.

Śmierć youtubera Dawida Błacha – działalność charytatywna

Dodajmy, że ekipa Fantasty także działała charytatywnie. Jedną z osób, z którą ekipa Fantasty nawiązała kontakt był piłkarz naszej drużyny narodowej Jakub Moder, a dzięki koszulce przekazanej przez niego i wystawionej na licytację udało się zarobić pokaźną sumę. Przyjaciołom i przede wszystkim bliskim zmarłego Dawida Błacha składamy najszczersze kondolencje.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o ułaskawieniu przez Andrzeja Dudę dwóch byłych agentów CBA

redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia