Wybuch pożaru pod Warszawą. Ogień pojawił się w liceum w Grodzisku Mazowieckim

Wybuch pożaru pod Warszawą. Ogień pojawił się w liceum w Grodzisku Mazowieckim

115

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wybuch pożaru pod Warszawą. Ogień pojawił się w liceum w Grodzisku Mazowieckim
Wybuch pożaru pod Warszawą. Ogień pojawił się w liceum w Grodzisku Mazowieckim

Wybuch pożaru pod Warszawą. Ogień pojawił się w liceum w Grodzisku Mazowieckim. Przed południem w jednym z liceów w Grodzisku Mazowieckim podczas matury z języka angielskiego doszło do pożaru. Ogień pojawił się na poddaszu budynku w związku z czym trzeba było ewakuować uczniów i nauczycieli czyli około 60 osób poinformowało TVN24. Do sprawy już odniosła się Centralna Komisja Egzaminacyjna.

Wybuch pożaru pod Warszawą. Ogień pojawił się w liceum w Grodzisku Mazowieckim – pożar liceum

Po godzinie 12 straż pożarna w Grodzisku Mazowieckim dostała zgłoszenie o pożarze w liceum przy ulicy Żwirki i Wigury na terenie tego miasta. Poza trzema jednostkami ratowniczo-gaśniczymi do akcji przyłączyły się zastępy OSP również z Grodziska oraz z Milanówka czyli razem było tych jednostek pięć. Po pojawieniu się służb na miejscu stwierdziły one wybuch pożaru na dachu szkoły. Wszyscy na czas zostali ewakuowani i nikomu nic się nie stało poinformował asp. Krzysztof Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Matury oczywiście zostały przerwane, widać było kłęby dymu. O zaistniałej sytuacji poinformowano starostę grodziskiego, Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego, burmistrza Grodziska Mazowieckiego oraz jego zastępcę. Na miejscu obecna była policja, a z ruchu wyłączono okoliczne ulice.

Wybuch pożaru pod Warszawą. Ogień pojawił się w liceum w Grodzisku Mazowieckim – uczniowie i nauczyciele bezpieczni

Centralna Komisja Egzaminacyjna poinformowała na platformie X, że osoby z liceum w Grodzisku Mazowieckim będą mogły zdawać egzaminy ustne oraz pisemne we wskazanej przez starostwo lokalizacji. Na dachu w pobliżu pożaru znajdowały się panele fotowoltaiczne, ale na szczęście się nie zapaliły. Nauczyciele oraz uczniowie są bezpieczni poza terenem szkoły.

Wybuch pożaru pod Warszawą. Ogień pojawił się w liceum w Grodzisku Mazowieckim – Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone w Polsce na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Grodzisk Mazowiecki. Miasto leży nad rzeką Rokitnicą. Grodzisk Mazowiecki to miasto o bogatej historii, sięgającej XIV wieku. W XIV wieku miasto otrzymało prawa miejskie od księcia mazowieckiego Janusza I Starszego. Przez wieki Grodzisk Mazowiecki był ważnym ośrodkiem handlu i rzemiosła. W XIX wieku miasto stało się popularnym miejscem wypoczynkowym dla warszawiaków. Dziś Grodzisk Mazowiecki to nowoczesne miasto z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W mieście znajdują się liczne szkoły, placówki opieki zdrowotnej, sklepy i restauracje. Grodzisk Mazowiecki jest również ważnym ośrodkiem kulturalnym. W mieście działa wiele teatrów, kin i muzeów.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o wypowiedzi eksperta Ryszarda Grosseta w sprawie pożaru hali na marywilskiej 44

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia