Wypadek motocyklistów na A2. Jedna osoba nie żyje, a drugo została poszkodowana

Wypadek motocyklistów na A2. Jedna osoba nie żyje, a drugo została poszkodowana

150

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wypadek motocyklistów na A2. Jedna osoba nie żyje, a drugo została poszkodowana
Wypadek motocyklistów na A2. Jedna osoba nie żyje, a drugo została poszkodowana

Wypadek motocyklistów na A2. Jedna osoba nie żyje, a drugo została poszkodowana. Dzisiaj (17 maja) przed południem doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia na autostradzie A2. Na wysokości Wólki Łasieckiej w województwie łódzkim około godziny 9 zderzyli się dwaj motocykliści, z których jeden nie przeżył wypadku. Drugiego z nich rannego do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wezwano na miejsce tragedii. Droga w kierunku Poznania była zablokowana, a długość korka sięgała nawet 5 i pół kilometra. Jednak również i na trasie w stronę Warszawy napotkamy utrudnienia z powodu lądowania tam ratowników. Policjanci w związku z tym wyznaczyli objazdy.

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Wypadek motocyklistów na A2. Jedna osoba nie żyje, a drugo została poszkodowana – wypadek motocyklistów

W dniu dzisiejszym (17 maja) przed południem około godziny 9 na autostradzie A2 w kierunku Poznania zderzyli się dwaj motocykliści. Jeden z kierowców jednośladem nie przeżył wypadku zaś drugiego motocyklistę przewieziono poszkodowanego do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego — przekazuje starszy sierżant Aneta Placek-Nowak ze skierniewickiej komendy powiatowej. W związku z ogromnym korkiem, który z tego powodu utworzył się na A2 w kierunku Poznania policja zachęca kierowców w celu uniknięcia niedogodności do zjeżdżania na węźle Wiskitki, a powrócić na trasę można na węźle Skierniewice. Funkcjonariusze próbują ustalić jaki był przebieg zdarzeń. Obecnie służby czekają na prokuratora wraz, z którym spróbują ustalić za pomocą zebranych dowodów dokładny ciąg niefortunnych wydarzeń oraz to kto spowodował ten wypadek. Z początku mundurowi myśleli, że w wypadku brał udział jeszcze samochód osobowy. Niedługo później policjanci zdementowali tą informacje ponieważ okazało się, że brał on udział, ale w innym wypadku.

Wypadek motocyklistów na A2. Jedna osoba nie żyje, a drugo została poszkodowana – Wólka Łasiecka


Wólka Łasicka – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w gminie Bolimów, w powiecie sochaczewskim. Znajduje się około 4 km na zachód od Bolimowa, 33 km na północny zachód od Warszawy i 69 km na zachód od Łodzi. Wieś liczy około 200 mieszkańców. Jest to głównie społeczność rolnicza, z kilkoma małymi przedsiębiorstwami. We wsi znajduje się szkoła, kościół i biblioteka. Wólka Łasicka to wieś historyczna. Pierwsza wzmianka o niej pojawia się w dokumencie z 1339 r. Wieś wchodziła niegdyś w skład Księstwa Mazowieckiego. Później była częścią Królestwa Polskiego, Rzeczypospolitej Obojga Narodów i Imperium Rosyjskiego. Po I wojnie światowej Wólka Łasicka znalazła się w granicach II RP. Podczas II wojny światowej był okupowany przez Niemcy. Po wojnie Wólka Łasicka znalazła się w granicach PRL.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o tragedii u naszych zachodnich sąsiadów

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia