Nocny wypadek pod Warszawą

140

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nocny wypadek pod Warszawą
Nocny wypadek pod Warszawą

Nocny wypadek pod Warszawą. W nocy z czwartku na piątek około godziny 2-30 służby zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Stare Groszki pod Kałuszynem w województwie mazowieckim. Na drodze krajowej numer 2 z niewiadomych powodów panowanie nad kierownicą stracił kierowca ciężarówki marki Scania. Auto przewróciło się na rondzie — powiedział TVN Warszawa Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Mężczyzna przewoził 28 krów z czego jedna zginęła na skutek wypadku, a drugą potrącili strażacy jadący na miejsce.

Nocny wypadek pod Warszawą – Stare Groszki

Stare Groszki to wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie mińskim, w gminie Kałuszyn. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa siedleckiego. Wierni Kościoła rzymskokatolickiego należą do parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kałuszynie.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o dużym pożarze w Zakopanem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia