OC najdroższe i najtańsze, skorzystaj z porównywarek bez wychodzenia z domu

OC najdroższe i najtańsze, skorzystaj z porównywarek bez wychodzenia z domu. Co do tego gdzie zapłacisz najwięcej i najmniej sprawa nie jest tak oczywista jak mogłoby się wydawać.

130

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

OC najdroższe i najtańsze, skorzystaj z porównywarek bez wychodzenia z domu. Ubezpieczenie OC, co zrobić przy zakupie auta. BMW po wypadku
OC najdroższe i najtańsze, skorzystaj z porównywarek bez wychodzenia z domu. BMW po wypadku

Odpowiedź na pytanie gdzie są miasta w Polsce w których płacimy najdroższe i najtańsze OC nie jest sprawą oczywistą. Aby się o tym dowiedzieć bez wychodzenia z domu możemy skorzystać z porównywarki. Porównywarki ofert OC są świetnym narzędziem, które pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze podczas wyboru najlepszego ubezpieczenia samochodowego. Przy korzystaniu z takiej porównywarki warto zwracać uwagę na liczbę oferowanych przez nią towarzystw ubezpieczeniowych. Im więcej, tym lepiej, ponieważ dostarczy nam to większej ilości informacji i większych możliwości wyboru optymalnej oferty.

Ważne jest także sprawdzenie zaplecza firmy działającej pod patronatem danej porównywarki – czy jest to broker ubezpieczeniowy zarejestrowany w KNF, czy może to firma działająca w sposób niezgodny z polskim prawem. Przed rozpoczęciem korzystania z porównywarki warto upewnić się, czy przesyłanie naszych danych jest zabezpieczone.

Warto wybierać porównywarki, które posiadają rzeczywistych agentów ubezpieczeniowych, którzy mogą odpowiedzieć na nasze pytania i wesprzeć nas w wyborze najlepszej oferty. W razie skomplikowanych propozycji ubezpieczeń, zawsze warto zasięgnąć rady specjalisty, aby wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb. Dzięki porównywarkom możemy być pewni, że wybieramy najbardziej korzystne ubezpieczenie dla naszego pojazdu.

OC najdroższe i najtańsze, skorzystaj z porównywarek bez wychodzenia z domu. Ubezpieczenie OC samochodu ze współwłaścicielem druk wyceny 
OC najdroższe i najtańsze, skorzystaj z porównywarek bez wychodzenia z domu. Ubezpieczenie OC samochodu ze współwłaścicielem

OC najdroższe i najtańsze, skorzystaj z porównywarek bez wychodzenia z domu

Według danych jednej z porównywarek OC w kwietniu 2024 roku, najwyższe składki były obserwowane w Policach, Radomiu i Gdyni. W Policach średnio trzeba było wydać 1 280 zł, w Radomiu – 1 055 zł, a w Gdyni – 926 zł. Kolejne miejsca zajmowały miasta jak Gdańsk (875 zł), Reda (854 zł), Poznań (854 zł), Łomianki (848 zł) oraz Rudy Śląska (847 zł). Najwyższe składki OC w miastach wojewódzkich były widoczne w Bydgoszczy (857 zł), Poznaniu (854 zł) oraz Szczecinie (805 zł). W Warszawie średnia składka wynosiła 786 zł.

Jeśli chodzi o miasta, w których składki były najniższe, to przewodnią pozycję zajmowały Tarnowskie Góry (517 zł), Suwałki (514 zł), Oświęcim (512 zł). Kolejne miejsca zajmowały Pyskowice (510 zł), Ostrowiec Świętokrzyski (506 zł), Szczecinek (492 zł), Wieliczka (491 zł) oraz Luboń (488 zł).

Przeczytaj również – Jak możemy zaoszczędzić na składce OC? 4 popularne sposoby

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy! 

Miłośnicy Garbusa i Ogórka mogą się wybrać na GarBusem na zlot Bezpieczna Podróż w sezonie 2024

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia