VI Busiki i Klasyki 2024.06.21-23 RELAX w Zdworzu

Kolejne spotkanie na terenie ośrodka wypoczynkowego "Relax" w Zdworzu. Plan działania jaki wyznaczyli sobie organizatorzy to  dobra zabawa.

159

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

VI Busiki i Klasyki 2024.06.21-23 RELAX w Zdworzu
VI Busiki i Klasyki 2024.06.21-23 RELAX w Zdworzu

Zapraszamy na coroczny zlot lub jak kto woli spotkanie w miłym towarzystwie na imprezie VI Busiki i Klasyki im. Semka Izdebskiego.
To już kolejne spotkanie na terenie ośrodka wypoczynkowego „Relax” w Zdworzu. Plan działania jaki wyznaczyli sobie organizatorzy to  dobra zabawa i przy zimnych napojach oraz rozmowy do rana o nowinkach zanikającej już motoryzacji. Oczywiście wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody nad jeziorem Zdworskim w OW Relax. Tak to się zaczęło w 2019 roku – I Zlot Busiki & Klasyki Zdwórz 2019

OW Relax - Busiki i Klasyki im Semka Izdebskiego 2022 - Zdwórz
OW Relax – Busiki i Klasyki im Semka Izdebskiego 2022 – Zdwórz

VI Busiki i Klasyki – pod dachem, w namiocie lub aucie

Rezerwacja lokali na terenie ośrodka na hasło : Busiki T3 (domki lub hotelowiec). http://relaxzdworz.pl/
Jest sporo miejsca na postawienie wszelkich gratów i namiotów !!
Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat!!!

Dogadane jest miejsce na OW ” Relax”. Zapraszamy do ogólnej kumulacji po prawej stronie od wjazdu. Właśnie Tam powinno być luźniej z przeznaczeniem na przybyłe graty.

Zapraszamy również tych nie zaopatrzonych w pojazdy napędzanie konwencjonalnie. Organizator deklaruje że można przyjechać innym wozem, zastępczym, nowym, elektrycznym itp. Przyjeżdżajcie czym tylko chcecie co by się spotkać, zobaczyć, „potańczyć”.
Dla tych, którzy tańczyć nie potrafią OW Relax daje inne możliwości spędzenia czasu.
 
IV Zlot Busiki i Klasyki 2022 - OW Relax Zdwórz
IV Zlot Busiki i Klasyki 2022 – OW Relax Zdwórz

ATRAKCJE W OŚRODKU OW Relax – VI Busiki i Klasyki

Bar Letni; Wypożyczalnia rowerów turystycznych, Dwa boiska do siatkówki plażowej; Utwardzone miejsce do koszykówki. 

-Jest również Wypożyczalnia sprzętu wodnego; Bokser, cymbergaj i Plac zabaw dla dzieci.

-Jak jest lato to musi być ciepło dlatego w OW Relax jest Plaża z dostępem do jeziora, WC. Dla lubiących zamoczyć kija jest możliwość wędkowania z pozwoleniem PZW.

-I na koniec to co najważniejsze, jest wyznaczone miejsce na ognisko oraz możliwość grillowania przy miejscu zakwaterowania.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie organizatora VI Busiki i Klasyki 2024

Zlot Zdwórz - Ford Taunus.pl 2024
Zlot Zdwórz – Ford Taunus.pl 2024

OW Relax gościł także Zloty Forda Taunusa

Zachęcam do lektury mojego zaproszenia z ubiegłego roku na XIII Zlot Taunus PL Rajd Starych Fordów – Zdwórz 7-11.06.2023. W tym roku OW Relax gościł Fory Taunusy w długi weekend majowy.

Ciekawostka dotycząca Forda Taunusa to Zlot w Zdworzu z roku 1970. Zdwórz 1970 nie panorama Zlot Taunus. Standard nagrania jak przystało na rok 1970, nagrany kamerą super 8 mm, na filmie Orwo.

Pomóżcie wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy!

Na zakończenie coś dla wszystkich posiadaczy VW chłodzonych powietrzem i nie tylko. Tu możecie znaleźć informacje co wydarzy się w najbliższym czasie – GarBusem na zlot Bezpieczna Podróż w sezonie 2024. Jak wiadomo sam nie mogłem zrobić tyle ile mógłbym przy Waszej pomocy. Proszę o info na temat imprez dotyczących VW i nie tylko, za co z góry dziękuję.

Czerwiec 2024 roku to także ciekawe imprezy. W ten weekend równolegle odbędzie się druga impreza dla fanów silników Boxera – XXII ZLOT MIŁOŚNIKÓW VW GARBUSA & CO 21-23.06.2024 Powidz

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia