Skandaliczna sytuacja w PKP. W jednym z wagonów nie działała klimatyzacja

51

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skandaliczna sytuacja w PKP. W jednym z wagonów nie działała klimatyzacja
Skandaliczna sytuacja w PKP. W jednym z wagonów nie działała klimatyzacja

Skandaliczna sytuacja w PKP. W jednym z wagonów nie działała klimatyzacja. Do skandalicznej sytuacji doszło dziś w jednym z wagonów pierwszej klasy pociągu PKP intercity relacji Wiedeń-Gdynia Główna. W jednym z wagonów pierwszej klasy nie działała klimatyzacja ponieważ miała niespodziewaną awarię. Wynikiem tego było to, że w tym wagonie był skwar przekraczający 40 stopni Celsjusza na co skarżyli się pasażerowie. Jednak już w drugiej klasie temperatura według podróżujących była normalna. Co prawda w okolicy Katowic obsługa pociągu informowała, że awarię spróbuje naprawić ekipa naprawcza, ale usterka okazała się zbyt poważna. Wynik tego był taki, że ludzie z owego wagonu na swojej stacji końcowej wychodzili z maszyny ogromnie spoceni, a niektórzy mokrzy do suchej nitki.

Skandaliczna sytuacja w PKP. W jednym z wagonów nie działała klimatyzacja – relacje pasażerów

Jedna z kobiet, która wsiadła na stacji Warszawa Centralna mówiła, że już była cała mokra na stacji Warszawa Wschodnia. Inny z podróżujących powiedział, że on jedzie z samego Wiednia do Warszawy w tym wagonie. Strach pomyśleć co czują ludzie jadący z Wiednia aż na Pomorze. Osoby się skarżą, że płacą więcej za bilet chcąc podróżować w komfortowych warunkach, a tu taka „niespodzianka”. Obsługa pociągu robiła co mogła aby choć trochę wynagrodzić pasażerom przejazd, ale poza rozdawaniem dodatkowej wody niewiele mogła, która na dodatek była ciepła.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o mistrzostwach Europy w Niemczech

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia