Odebrane prawo jazdy – gwiazdom też się to zdarza

721

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odebrane prawo jazdy

Odebrane prawo jazdy – gwiazdy, które przekroczyły limit punktów

Odebrane prawo jazdy to jeden z największych koszmarów każdego kierowcy. Niestety nie zawsze udaje się uchronić przed urzeczywistnieniem tego koszmaru. Wielu kierowców traci jeden z najważniejszych dokumentów nie przez spowodowanie groźnego wypadku czy jazdę po alkoholu, lecz… przez zbyt dużą ilość uzbieranych punktów karnych. W niechlubnym gronie kierowców, którzy przekroczyli limit punktów, są rownież gwiazdy. Sprawdźmy, komu odebrano „prawko” oraz jak celebryci poradzili sobie z odzyskaniem dokumentu.

Odebrane prawo jazdy – Radosław Majdan

Odebrane prawo jazdy - Majdan

Były piłkarz oraz obecny mąż Małgorzaty Rozenek przekroczył limit punktów karnych aż 2 razy. Radosław Majdan utracił prawo do kierowania samochodem dwa razy: w 2007 oraz w 2014 roku. Za pierwszym razem mężczyźnie odebrano „prawko” podczas zatrzymania przez policję. Majdan przekroczył wówczas dozwoloną prędkość. Na drodze z ograniczeniem do 100 km/h jechał 148 km/h. Podczas kontroli policjanci sprawdzili, że limit punktów został przekroczony i odebrali mu dokument. 7 lat później piłkarz wpadł w dziurę na jednej z warszawskich dróg. Zadzwonił wtedy po policję, aby funkcjonariusze potwierdzili, że należy mu się odszkodowanie za uszkodzenie auta. Podczas rutynowej kontroli dokumentów policjanci sprawdzili, że piłkarz przekroczył limit i nie powinien prowadzić auta. Oczywiście w obydwóch sytuacjach Radosław Majdan musiał ponownie zdać egzamin na prawo jazdy.

Odebrane prawo jazdy – Sławomira Łozińska

Odebrane prawo jazdy - slawomira łozinska
Patrząc na Sławomirę Łozińska trudno wyobrazić sobie, że ta drobna, piękna kobieta jest prawdziwym piratem drogowym. Aktorka przyznaje, że bardzo dużo jeździ oraz uwielbia szybką jazdę i przekraczanie prędkości. Zamiłowanie do brawury na drodze sprawiło, że aktorka w 2 tygodnie zebrała aż 40 punktów karnych. Tak duża ilość punktów nie była spowodowana częstymi zatrzymaniami przez policję. Aktorka miała pecha do fotoradarów na drodze, które w ciągu 2 tygodni zrobiły jej aż 6 zdjęć. Strata „prawka” wiązała się z ponownym zdawaniem egzaminu. Łozińska przystąpiła do niego, zdała i ponownie zasiada za kierownicą. Jak sama przyznaje, teraz jeździ już nieco ostrożniej i zwraca większą uwagę na przepisy i ograniczenia prędkości.

 

Odebrane prawo jazdy – Janusz Józefowicz

Odebrane prawo jazdy – Janusz JózefowiczW podobny sposób swoje prawo jazdy stracił Janusz Józefowicz, znany choreograf, scenarzysta i aktor. Mężczyzna utracił swój dokument w 2009 roku, po tym, jak przekroczył dopuszczalny limit punktów karnych. Co ciekawe, również w jego przypadku największym problemem było zbyt częste przekraczanie prędkości. Właśnie z tego powodu Józefowicz został kilkukrotnie zatrzymany przez drogówkę, a także otrzymał kilka zdjęć zrobionych przez fotoradary.
Dla choreografa odebrane prawo jazdy to za mało. Mężczyzna mimo braku dokumentu został kilkukrotnie przyłapany na prowadzeniu auta. Nadmierna pewność siebie, odwaga i znane nazwisko nie pomogły jednak w szybkim zdaniu egzaminu. Józefowicz kilkukrotnie podchodził do egzaminu teoretycznego (za pierwszym razem zrobił aż 5 błędów), a także kilkukrotnie zdawał praktykę. Najważniejsze jednak, że w końcu się udało i znów może prowadzić auto.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia