Topowe samochody Renault w unikatowych wersjach premium

360

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Topowe samochody Renault

Topowe samochody Renault w unikatowych wersjach premium

Grupa Renault wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i opracowała unikatową wersję swoich modelów wyższej klasy. Dzięki temu topowe samochody renault zyskają nowy, elegancki design, ulepszone technologie, wyższy komfort jazdy – a przede wszystkim z nową ofertą silnikową zapewniającą większą przyjemność z jazdy.

Topowe samochody Renault – co się zmieni?

Unikatowa oferta pojawi się m.in. w modelach Espace, Koleos, Talisman oraz Talisman Grandtour. Jak zapowiada producent wyróżniać je będą przede wszystkim elegancki i atletyczny design, ulepszone technologie, podwyższony komfort i przyjemność prowadzenia m.in. dzięki MULTI-SENSE w połączeniu z 4CONTROL z elektronicznie regulowaną siłą tłumienia amortyzatorów z czterema kołami skrętnymi (Talisman i Espace) oraz dwie wersje do wyboru z napędem na dwa lub cztery koła w SUV-ie Koleos.

Topowe samochody Renault

Nowe silniki w gamie

Największą niespodzianką okazała się nowa generacja silników zarówno benzynowych jak i wysokoprężnych – silnik benzynowy TCe 225 EDC FAP  oraz diesla Blue dCi 160 EDC i 200 EDC. Wyposażono je w technologie obniżające emisję szkodliwych substancji do środowiska – zgodnie z normami Euro 6 odpowiednio filtr cząstek stałych (FAP) oraz technologię oczyszczania spalin SCR.

Silnik benzynowy TCe 225 EDC FAP

Po raz pierwszy Renault wprowadziło do swojej gamy silnik benzynowy wyposażony w technologię FAP przy zachowaniu optymalnego zużycia paliwa. Jest to 4-cylindrowa turbodoładowana jednostka z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Silnik o poj. 1.8l rozwija moc od 225KM do 300KM i będzie można go zamówić m.in w modelach: Espace, Talisman, Alpine A110, Megane R.S. i Megane R.S. Trophy Espace, Talisman, Alpine A110, Megane R.S. i Megane R.S. Trophy

Silniki wysokoprężne Blue dCi 160EDC oraz 200 EDC

We wrześniu Renault wprowadziło nowe jednostki wysokoprężne z oznaczeniem dCi Blue. Wyposażone są one w system oczyszczania spalin (z wtryskiem AdBlue). Charakteryzują się zwiększoną mocą, wyższym momentem obrotowym i umiarkowanym zużyciem paliwa. Nowa generacja silników współpracuje z dwusprzęgłową skrzynią EDC, dzięki czemu zapewnia większą dynamikę i elastyczność.

Przeczytaj także Prawo jazdy kategorii B – nowe uprawnienia

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia