Bezpieczny Zakup Renault Clio RS Black 18 EDC

491

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS Black 18 EDC

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS Black 18 EDC

To, że Renault zna się na samochodach sportowych wiadomo nie od dziś. Wiadomo również, że z powodzeniem modyfikuje swoje samochody. Niedawno mieliśmy okazję testować najnowszą odmianę Clio RS Black 18 EDC. Samochodów Clio nie brakuje na ulicach, wręcz przeciwnie jest ich pod dostatkiem. I co tu się dziwić, mały, kompaktowy samochód, który zmieści się na każdym parkingu, który bez większych problemów będzie poruszał się po zatłoczonych ulicach. A teraz kultowe Clio, dla bardziej wymagających pojawiło się w odmianie RS z silnikiem 1600 cm3, który generuje 220KM przy 6050 obr/min. Pozwala to na rozpędzenie auta nawet do 235km/h. A jak wypadł „mały wariat” w naszym teście?

Bezpieczny Zakup Renault Clio RS Black 18 EDC

Tej wersji Clio RS Black 18 EDC nie można pomylić z żadną inną odmianą tego samochodu. Wizualnie niczego mu nie brakuje, ładny i prosty samochód, ale to nie było by Renault jakby coś się nie wyróżniało. Oczywiście jak w większości samochodów RS, padło na światła. Reflektory z przodu są w kształcie szachownicy, co bardzo efektownie wygląda, a połączone ze sobą kolory lakieru czarny-pomarańczowy dodają tylko drapieżności tego auta. Smiało mogę powiedzieć, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie, a na „czerwonym” każdy kierowca będzie patrzył na „groźnego malucha”.

Jazda Clio RS sprawia nie małą frajdę, i mimo tego, że kiedyś nie byłam zbyt przyjaźnie nastawiona do Clio, to w takiej odmianie z zamkniętymi oczami ją biorę. No ale jak już szaleć, to szaleć. Szaleństwo też ma swoją cenę i tutaj to widać – spalanie w naszym teście wyniosło średnio 8l/100km, przy jeździe w mieście 9l/100 km. Nie mniej jednak ten samochód jest tego wart. Aktualne cenniki renault znajdziesz tu

cz.1 Bezpieczny Zakup Clio RS Black 18 EDC

cz.2 Bezpieczny Zakup Renault RS Black 18 EDC 2

cz.3 Bezpieczny Zakup Renault Clio RS Black 18 EDC 3

cz.4 Bezpieczny Zakup Renault Clio RS Black 18 EDC 4

 

Przeczytaj także Okiem Technicznym

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia