Wybieramy nawigację GPS

Urządzenia GPS dostępne są w szerokich „widełkach” cenowych. Najtańsze, dobrej jakości modele możemy kupić w cenie od około 300-400 zł.

299

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dobrej jakości nawigacja samochodowa Garmin, TomTom czy innej firmy jest aktualnie niezbędnym wyposażeniem każdego kierowcy. Na rynku dostępny jest szeroki wybór specjalistycznych urządzeń GPS, a także różne rodzaje nawigacji internetowej obsługiwanej przez smartfon, takie jak np. mapy Google offline Windows. W jaki sposób wybrać najlepszego GPS-a? Podpowiadamy w artykule.

  1. Nawigacja Play, Plus, Orange, czyli GPS od dostawców telefonii komórkowej
  2. Bezpłatna nawigacja Google
  3. Tomtom Polska, czyli sprzęt GPS
  4. Nawigacja samochodowa cena

Nawigacja Play, Plus, Orange, czyli GPS od dostawców telefonii komórkowej

W ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszy się nawigacja Plus i od innych głównych dostawców telefonii komórkowej w kraju. Nawigacja na telefon od operatora jest prosta w instalacji i użytkowaniu. Wystarczy wysłać SMS-a na konkretny numer telefonu (inny dla każdego operatora) , w wyniku czego dostaniemy adres do ściągnięcia specjalnej aplikacji. Po jej zainstalowaniu, nawigacja Orange, Plus i inna jest gotowa do użycia. Aby z niej korzystać na stałe, należy co miesiąc odnawiać usługę, wysyłając płatnego SMS-a.

Bezpłatna nawigacja Google

Kolejnym rodzajem nawigacji GPS jest ta od Google. Umożliwia ona sprawdzanie konkretnej trasy jako nawigacja online na stronie internetowej Map Google, jak również w specjalnej aplikacji od tego dostawcy. Nawigacja GPS android bez trudu będzie działała na każdym dobrej jakości smartfonie.

Tomtom Polska, czyli sprzęt GPS

Pomimo popularności internetowych aplikacji GPS, wciąż dużą popularnością cieszy się klasyczna nawigacja w postaci znakomitej jakości urządzeń. Jak wybrać odpowiednie, mając do dyspozycji mnóstwo modeli i kolejnych wersji danych sprzętów? Z pewnością w zadaniu tym może pomóc profesjonalna „nawigacja samochodowa ranking”, czyli strona, na której możemy sprawdzić pozycje najlepiej ocenianych urządzeń GPS. Wśród wspomnianych sprzętów szczególną popularnością wśród klientów cieszy się nawigacja Tomtom.

Nawigacja samochodowa cena

Urządzenia GPS dostępne są w szerokich „widełkach” cenowych. Najtańsze, dobrej jakości modele możemy kupić w cenie od około 300-400 zł. Aby sprawdzić i porównać koszty wybranych urządzeń, warto zajrzeć na wspomnianą już wyżej stronę „nawigacja GPS ranking”, a także przejrzeć internetowe aukcje w najpopularniejszym polskim serwisie aukcyjnym, czyli nawigacja GPS Allegro. W asortymencie serwisu znaleźć można zarówno najpopularniejsze modele (takie jak m.in. nawigacja samochodowa Tomtom), jak też nieco mniej znane, ale równie dobre urządzenia.

Garmin Edge 540: Nawigacja i trening na wyższym poziomie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia