Kamil D. pod wpływem alkoholu spowodował wypadek

1151

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kamil D. pod wpływem alkoholu
Źródło: Fakt.pl

Kamil D. pod wpływem alkoholu prowadził samochód i spowodował kolizję

W piątek, 26 lipca doszło do kolizji w Piotrkowie Trybunalskim. Na drodze A1 w kierunku Katowic kierujący stracił panowanie nad samochodem marki BMW i uderzył w pachołki rozdzielające pasy ruchu. 51-letnim kierowcą okazał się być znany dziennikarz Kamil D. W sobotę dziennikarz miał złożyć zeznania, jednak nie było to możliwe na jego stan, ponieważ aby złożyć zeznania należy być trzeźwym. W momencie kolizji miał 2,6 promila we krwi!

Kamil D. pod wpływem alkoholu
Źródło: Fakt.pl

Kamil D. usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, którego dopuściła się osoba będąca w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara od 9 miesięcy do 12 lat więzienia. Drugi zarzut to kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może grozić za to kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Śledczy skierowali wniosek o areszt dla podejrzanego.

Kamil D. pod wpływem alkoholu prowadził samochód i nie podróżował sam

Jak się okazało, dziennikarz nie podróżował sam. Razem z nim jechał owczarek niemiecki. W związku z zatrzymaniem Kamila D. pies trafił do schroniska w Piotrkowie Trybunalskim. Po kilku godzinach został on odebrany przez osobę upoważnioną przez pijanego kierowcę.

Kamil D. pod wpływem alkoholu
Źródło: Fakt.pl

Wiadomo już, że w dniu dzisiejszym Kamil D. opuścił areszt za poręczeniem majątkowym w wysokości 15 tys. zł. Dostał zakaz opuszczania kraju oraz nadzór policyjny.

Zobacz Jazda po alkoholu – gra niewarta świeczki

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia