Jechał 248 km/h. Zatrzymali go policjanci z grupy SPEED

1225

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Policjanci z grupy SPEED

Jechał 248 km/h. Zatrzymali go policjanci z grupy SPEED

Policjanci z grupy SPEED zatrzymali kierowcę Mercedesa, który stał się w ostatnim czasie rekordzistą, jeśli chodzi o przekroczenie prędkości. W momencie kontroli miał on aż 248 km/h na liczniku. 53-letni mężczyzna został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Kierowcy podróżujący autostradą lub odcinkami dróg szybkiego ruchu, bardzo często zapominają o bezpieczeństwie i o tym, że jazda z dużą prędkością i bez wyobraźni może mieć naprawdę tragiczne skutki. Dlatego, aby przeciwdziałać tym najbardziej niebezpiecznym zachowaniom na drodze, została powołana grupa SPEED.

Policjanci z grupy SPEEDTym razem na swoje nieszczęście pod lupę funkcjonariuszy wpadł 53-letni kierowca Mercedesa poruszający się dębickim odcinkiem autostrady A4. Właśnie wtedy policjanci zanotowali prędkość z jaką się poruszał – licznik pokazywał aż 248 km/h ! Zdecydowanie jest to rekord w ostatnim czasie. Nie obyło się więc bez wysokiego mandatu oraz najwyższej ilości punktów karnych.

Nadmierna prędkość, brawura i przecenianie własnych umiejętności, to w dalszym ciągu główne przyczyny zdarzeń drogowych. Dlatego policjanci apelują o rozwagę i rozsądek za kierownicą.

Przeczytaj także Od 1 listopada utworzenie korytarza życia będzie obowiązkowe

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia