Nietrafione prezenty walentynkowe – jak uniknąć wpadki?

186

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nietrafione prezenty walentynkowe

Walentynki już w najbliższą niedzielę. Osoby, które mają w zwyczaju organizacje prezentów w trybie last minute, powinny poważnie się zastanowić, by nie zaliczyć wpadki na oczach ukochanej osoby. Nietrafione prezenty walentynkowe – sprawdź, jak ich uniknąć!

Nietrafione prezenty walentynkowe – upominki od niechcenia

Każdemu może zdarzyć się zapomnieć o ważnej okazji. Nie oznacza to jednak, że nie powinniśmy się zaangażować. Jednym z upominków organizowanych w pośpiechu są m.in. czekoladki. Dostępne w każdym supermarkecie świadczą o tym, że nie mieliśmy specjalnie czasu na to, by zaplanować coś bardziej specjalnego. Praktycznie każda kobieta ma słabość do czekoladek, dlatego z drugiej strony mogą one być świetnym uzupełnieniem walentynkowego podarunku. Prezentem od niechcenia może okazać się również bon podarunkowy. Tym sposobem ukochana osoba może pomyśleć, że nawet nie zastanawiasz się, co sprawi jej radość. Prawdziwym faux-pas będą także pieniądze, gdzie na ich widok osoby z klasą z pewnością poczują się urażone.

Nietrafione prezenty walentynkowe – bez przesady

Otaczające nas w tym czasie pluszowe maskotki niekiedy mogą wywoływać uśmiech na twarzy, ale zdecydowanie nie są trafionym prezentem dla partnera czy partnerki. Taki upominek sprawi, że ukochana osoba poczuje się nieco dziecinnie. Niektóre prezenty druga strona może odebrać jako pretekst do wytykania wad. Przykładowo kupiony dezodorant może być odebrany jako sugestia niedbania o higienę. Ponadto kobieta na pewno nie będzie zadowolona gdy na walentynki dostanie poradnik na temat właściwej diety. Niekiedy zażenowanie mogą budzić także prezenty praktyczne, kojarzone np. z gotowaniem czy sprzątaniem.

Nietrafione prezenty walentynkowe

Nietrafione prezenty walentynkowe – drobnostki, które nie ucieszą

W walentynki można sprawić przyjemność drugiej osobie, robiąc jej drobny upominek. W tym czasie sklepy i kwiaciarnie wręcz toną od kartek pocztowych. Przesyt motywów serduszek, kwiatów i pluszowych maskotek powoduje, że nie są one odbierane jako dzieło sztuki, a przejaw kiczu. Podobną reakcję wywołują drobne gadżety takie jak: kubeczki, breloczki czy zawieszki, które zamiast stania się cenną pamiątką, prawdopodobnie szybko pójdą w zapomnienie. Walentynkową wpadką są także prezenty wprawiające w zakłopotanie czy zażenowanie. Dlatego jeżeli Wasza znajomość jest świeża, warto wykreślić wszelkiego rodzaju gadżety erotyczne i bieliznę.

Nietrafione prezenty walentynkowe – warto przemyśleć

Wpadką walentynkowego podarunku będzie także podarowanie tego samego prezentu kolejny raz z rzędu. Zapominając kupić cokolwiek, lepiej podarować bliskiej osobie np. kwiaty lub zwyczajnie złożyć jej życzenia. Powiedzieliśmy o nietrafionych prezentach walentynkowych. A co zwykle okazuje się strzałem w dziesiątkę? Jeżeli jesteście parą z wieloletnim stażem, możesz podarować bliskiej osobie m.in. księgę walentynkową. W niej znaleźć się mogą np. wspólne zdjęcia, pamiątki czy słowa skierowane prosto z serca. Wspomniane wcześniej erotyczne zabawki i seksowna bielizna też mogą być dobrym pomysłem!

Foto: Canva.com

Zobacz także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/02/09/male-dziecko-w-swiecie-technologii/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia