Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – Wolontariat Legionowo

323

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Gośćmi w kolejnym odcinku audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż i magistrat miasta Legionowo są członkowie Stowarzyszenia Wolontariat Legionowo. Cezaru Uścik i Wojciech Kochan dzielą się z nami na antenie radia swoją pasją do pomagania innym. Wolontariat Legionowo bardzo mocno uczestniczy w ostatnich miesiącach we wspieraniu osób dotkniętych pandemią koronawirusa i przebywających na kwarantannie. Jak przyznają jego członkowie codziennie robią i rozwożą zakupy do tych, którzy w związku z obostrzeniami epidemicznymi muszą pozostać w domach. Dodatkowo stowarzyszenie prowadzi dotychczasową działalność społeczno-kulturalną. Przestrzegając przepisów epidemicznych organizuje w swojej siedzibie na Piaskach spotkania animacyjne dla najmłodszych, spotkania dla członków lokalnej wspólnoty AA czy zbiórkę odzieży i pluszaków.

Zapraszamy do wysłuchania audycji:

Wolontariat Legionowo 1
Wolontariat Legionowo 2
Wolontariat Legionowo 3
Wolontariat Legionowo 4

Posłuchaj również: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/07/legionowo-miasto-przyjazne-mieszkancom-nie-truj-daj-oddychac/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia