Radio dab+ odbiornik w domu

Powoli i w Polsce zadomawia się radio cyfrowe w standardzie dab+, dzięki temu jest większy wybór stacji a i jakość odtwarzania jest jak płyty CD

904

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

radio dab+ w domu
odbiornik radia cyfrowego dab+ w domu

radio dab+ w domu to jakość odbioru audycji radiowych na poziomie CD. Nowa technologia już jest do twojej dyspozycji

Radio dab+ odbiornik w domu ale czy w każdym

Na chwilę obecną radio dab+ odbiornik w domu może mieć każdy tyle że nie wszyscy coś usłyszą. Problem główny to pokrycie kraju sygnałem cyfrowym, jest słabe choć od siedmiu lat Polskie Radio nadaje DAB+. Niestety to nadawanie ogranicza się do głównych ośrodków miejskich i to tych powyżej 200tys mieszkańców. Tak z grubsza, kuriozalne jest to że minister cyfryzacji to funkcja obecna od lat. Co kolejni goście uczynili dla DAB+ widać po zasięgu i popularności środka przekazu.

Nas szczęście KRRiT ogłasza kolejne koncesje na nadawanie cyfrowe i powstają niezależne stacje radiowe jak Radio Bezpieczna Podróż które nadają nie tylko w eterze ale i w internecie. Lada moment powstaną multipleksy z niezależną radiofonią cyfrową nie tylko w Katowicach, Warszawie czy Gdańsku. Obecnie Radio Bezpieczna Podróż wraz z innymi nadawcami DAB+ nadaje jeszcze we Wrocławiu i wkrótce zacznie emisję w Rzeszowie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu oraz Częstochowie.  W promieniu 40km od centrów tych miast można odbierać sygnał w aucie i w promieniu 25km w odbiorniku domowym.

radio dab+ w domu czyli co?
radio dab+ w domu ale czy każdym?

Radio dab+ odbiornik w domu ale jaki?

Okazuje się że czasy słuchania Radia w domu nie minęły, obecnie ważnym czynnikiem ale i atutem jest jakość a ta jest cyfrowa. Wreszcie można posłuchać radia o jakości płyty kompaktowej. Obecnie prawie wszyscy liczący się producenci RTV mają w swojej ofercie odbiorniki DAB+. Tradycyjnie to co ma być wysokiej jakości lepiej jak jest sygnowane logo solidnego producenta. Wkrótce na naszym portalu przetestujemy odbiorniki DAB+ czołowych producentów.

Jeśli macie swoje spostrzeżenia z użytkowania Waszego sprzętu to proszę piszcie do nas na p@radiobp.org i podzielcie się z nami. Dzięki temu nowi użytkownicy nowego systemu nadawania będą mogli łatwiej podjąć właściwą decyzję w jaki odbiornik DAB+ się zaopatrzyć. To co dziś przedstawiamy na zdjęciach to sprzęt bardziej znanych i renomowanych producentów czyli Philips, Panasonic oraz Sharp. W czerwcu pierwsze testy nowych odbiorników na naszych łamach oraz na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Piszcie również jakich marek sprzętu oczekujecie w naszych testach. Słuchaj nas bezpośrednio https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

czytaj też o radio dab+ w aucie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia