Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – wywiad z Bernadetą Bocek-Piotrowską

291

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Na wywiad z Bernadetą Bocek-Piotrowską zapraszamy do kolejnego odcinka programu „Legionowo Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. Spotkanie z trzykrotną polską olimpijką, biegaczką narciarską i współkomentującą biegi narciarskie w TVP odbyło się w studiu Radia Bezpieczna Podróż. Nie bez powodu. Bernadeta Bocek-Piotrowska od dłuższego czasu wraz z mężem i synem mieszka w Legionowie. Kilka lat temu była tą osobą, która prowadziła pierwsze na terenie miasta zajęcia z Nordic Walkingu. Dlatego też właśnie tej dyscyplinie sportu oraz jej dobroczynnemu wpływowi na organizm poświęcony jest ten odcinek audycji. Słuchając naszej rozmowy ze sportsmenką dowiecie się m.in. czym jest prawidłowy krok w Nordic Walkingu, jak dobrać kije i gdzie najlepiej trenować. W trakcie wywiadu nie zabrakło również wspomnień pani Bernadety z czasów jej dzieciństwa i młodości spędzonych w górach. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy – wywiad z Bernadetą Bocek-Piotrowską.

01 – Bernadeta Bocek-Piotrowska
02 – Bernadeta Bocek-Piotrowska
03 – Bernadeta Bocek-Piotrowska
04 – Bernadeta Bocek-Piotrowska

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj i posłuchaj koniecznie: WOPR Legionowo

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia