Oszustwa finansowe – jak się bronić?

218

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Oszustwa finansowe to kolejny temat, który na naszym portalu i w audycji „Bezpieczni na Mazowszu” postanowiliśmy poruszyć. W jednej z poprzednich audycji poruszyliśmy wraz z naszymi ekspertami zagadnienie dotyczące niebezpieczeństw czyhających we współczesnym świecie na seniorów. Wówczas m.in. poruszaliśmy kwestię głośnych akcji wyłudzeń „na wnuczka” czy „na policjanta”. Tym razem z jednym z mazowieckich prawników mówimy, jak nie stracić oszczędności życia podpisując umowę kredytową podczas pokazu garnków lub sprzętu rehabilitacyjnego. Radzimy także, co zrobić, gdy do podpisania takiej umowy już doszło. Oszustwa finansowe to jeden z największych problemów, z którym borykają się nie tylko seniorzy. Tak więc zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka audycji z serii „Bezpieczni na Mazowszu”. Audycję zrealizowali dziennikarze Radia Bezpieczna Podróż.

Cz.1 – Bezpieczni na Mazowszu – Jak nie dać się nabrać na super okazję – odcinek 15
Cz.2 – Bezpieczni na Mazowszu – Jak nie dać się nabrać na super okazję – odcinek 15
Cz.3 – Bezpieczni na Mazowszu – Jak nie dać się nabrać na super okazję – odcinek 15

Materiał powstał we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia