Nowa aplikacja biletowa Kolei Mazowieckich

248

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowa aplikacja biletowa Kolei Mazowieckich była m.in. tematem rozmowy z Dariuszem Grajdą, dyrektorem handlowym KM, na antenie Radia Bezpieczna Podróż. W audycji „Bezpieczna Podróż z Kolejami Mazowieckimi” poruszaliśmy również temat rozkładów jazdy, sposobów ich układania i badania satysfakcji klientów. Codziennie na tory Mazowsza wyrusza blisko 800 składów oznaczonych logo KM. W ostatnim czasie z powodu remontu warszawskiego Dworca Zachodniego rozkłady jazdy składów Kolei Mazowieckich ulegały kilkukrotnym zmianom. Najnowszy rozkład obowiązuje od 7 listopada do 11 grudnia br. Jedną z ciekawszych ofert największego regionalnego przewoźnika na terenie województwa mazowieckiego, skierowanych do podróżnych jest bilet lotniskowy. Zaś nowością, którą niebawem Koleje Mazowieckie zaprezentują podróżnym jest własna aplikacja biletowa. O jej szczegółach usłyszycie w naszej audycji. Zapraszamy do wysłuchania programu.

Nowa aplikacja biletowa KM 01
Nowa aplikacja biletowa KM 02

Zainteresował cię temat? Przeczytaj także o największych inwestycjach na Kolejach Mazowieckich.

Materiał powstał we współpracy z Kolejami Mazowieckimi

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia