Wołomin dla osób niepełnosprawnych

288

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wołomin pomoc dla osób niepełnosprawnych
W gminie Wołomin wsparciem osób z niepełnosprawnością zajmuje się m.in. Środowiskowy Dom Pomocy społecznej

Wołomin dla osób niepełnosprawnych – na jakie wsparcie mogą liczyć osoby z niepełnosprawnościami w tej podwarszawskiej gminie? O tym na antenie Radia Bezpieczna Podróż w programie „Lokalne społeczności mają głos” mówił Łukasz Marek, zastępca burmistrza Wołomina. Zapewnił on, że w gminie Wołomin pomoc dla osób z niepełnosprawnościami jest kluczową kwestią działań prospołecznych. Podobnie, jak i w innych samorządach Mazowsza. I tak w 2019 roku rozpoczął tu działalność Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej. Zapewnia on codzienną opiekę 35 osobom z niepełnosprawnościami, w tym także osobom z głęboką niepełnosprawnością. A na jakie inne formy wsparcia mogą jeszcze liczyć niepełnosprawni mieszkańcy gminy? O tym w naszym nagraniu. Z Łukaszem Markiem rozmawiała Anna Dydymska.

A kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż codziennie, od poniedziałku do piątku, po godzinie 13:00. Zapraszamy do słuchania.

Wołomin dla osób niepełnosprawnych – Lokalne społeczności mają głos 02.02.2022

Zainteresował cię temat? Przeczytaj także o wsparciu osób niepełnosprawnych w gminie Kampinos.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia