Wywiad z Dorotą Stalińską

369

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dorota Stalińska Radio Bezpieczna Podróż wywiad
Dorota Stalińska była gościem w audycji "Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych" w Radiu Bezpieczna Podróż

Na wywiad z Dorotą Stalińską zaprasza Dominik Kubalski i Radio Bezpieczna Podróż. Rozmowę tę zarejestrowano w ramach audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Bez wątpienia Dorota Stalińska dała się poznać publiczności zarówno jako znakomita aktorka, scenarzystka i producentka spektakli teatralnych, jak i społeczniczka. Jest także samorządowcem. Warto zauważyć, że od lat udziela się także w zakresie profilaktyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Była i jest wielką orędowniczką noszenia odblasków, kasków rowerowych czy wspierania osób niepełnosprawnych. W związku z tym założyła Fundację „Nadzieja”, która zajmuje się propagowaniem prawidłowych zachowań w ruchu drogowym i pomocą dla ofiar wypadków. W rozmowie z Dominikiem aktorka opowiada o tym, co było inspiracją, że wybrała taki a nie inny zawód. Mówi również o swoich ulubionych rolach filmowych i teatralnych, zdobytych nagrodach i studiach w PWST w Warszawie. Dorota Stalińska ma również opinię aktorki niepoddającej się konwencjom, odważnej i dynamicznej. Ostatnio można ją zobaczyć w komedii „Kogel Mogel 4”.

Zapraszamy do słuchania.

Wywiad z Dorotą Stalińską cz. 1

cz. 2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj także wywiad z Danielem Olbrychskim.

A audycję „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” Dominika Kubalskiego usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdą niedzielę po godzinie 20:00.

Audycja wspiera akcję

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia