Sulejówek dla niepełnosprawnych

421

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Sulejowek-dla-niepelnosprawnych-–-Remigiusz-Gorniak-zastepca-Burmistrza-Sulejowka
Sulejowek-dla-niepelnosprawnych-–-Remigiusz-Gorniak-zastepca-Burmistrza-Sulejowka

Sulejówek dla niepełnosprawnych – na jakie wsparcie mogą liczyć osoby z niepełnosprawnościami na terenie powiatu i miasta Sulejówek. O tym na antenie Radia Bezpieczna Podróż w programie “Lokalne społeczności mają głos” mówił Zastępca Burmistrza Miasta Sulejówek Remigiusz Górniak.

W Sulejówku stowarzyszenia i instytucje miejskie, Muzeum Józefa Piłsudskiego wspierają i angażują osoby niepełnosprawne.

Wspólnie z Akademią Sztuki Wojennej powstał pierwszy w Europie projekt o nazwie – Wirtualny Asystent Osoby Starszej i Niepełnosprawnej – AWATAR. Jest to hologram asystenta z którym komunikuje się osoba niepełnosprawna i który pomaga trafić do odpowiedniej jednostki urzędowej, w dalszej kolejności system ma pomóc w wypełnieniu dokumentów i załatwianiu formalności. Sulejówek ma nową stronę internetową dostosowaną do osób niepełnosprawnych, niedowidzących i niedosłyszących.

Miejski program wsparcia poprzez przekazywanie środków materialnych i rzeczowych na rzecz stowarzyszeń jest co roku wydawany w całości.

A o tym i innych działaniach na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie Sulejówka usłyszysz w naszym nagraniu.

Lokalne społeczności mają głos – Sulejówek dla niepełnosprawnych – Remigiusz Górniak zastępca Burmistrza Sulejówka – 17.02.2022

Sulejówek dla niepełnosprawnych – Lokalne społeczności mają głos

A kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Codziennie od poniedziałku do piątku, po godzinie 13:00. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat wsparcia osób z niepełnosprawnością przez samorządy? słuchaj także Jak Nasielsk wspiera niepełnosprawnych?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia