Baranów dla niepełnosprawnych

615

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu jedna z ulic Baranowa
Gmina Baranów dla niepełnosprawnych - na jaką pomoc mogą liczyć osoby potrzebujące?

Baranów dla niepełnosprawnych – na jakie wsparcie mogą liczyć osoby z niepełnosprawnościami na terenie powiatu Baranów. O tym na antenie Radia Bezpieczna Podróż w programie “Lokalne społeczności mają głos” mówi kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pani Agnieszka Łopata. Podobnie jak inne samorządy gmina Baranów weszła w program rządowy pod nazwą „Opieka Wytchnieniowa”. Niestety, jak podkreśla nasza rozmówczyni, jako gmina wiejska Baranów ma niewielkie możliwości działania na rzecz osób niepełnosprawnych. A o tym i innych działaniach na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie Baranowa usłyszysz w naszym nagraniu.

Baranów dla niepełnosprawnych – Lokalne społeczności mają głos 25.02.2022

Baranów (daw. gmina Kaski) – gmina wiejska w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. Siedziba władz gminy to Baranów. Według danych z 31 grudnia 2016 r. gmina miała 5240 mieszkańców. Natomiast według danych z 31 grudnia 2019 roku gminę zamieszkiwało 5340 osób. Według danych z roku 2005 gmina Baranów ma obszar 75,37 km² i stanowi 20,54% powierzchni powiatu grodziskiego.

Kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Codziennie od poniedziałku do piątku, po godzinie 13:00. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat, słuchaj także o tym jak Siennica pomaga osobom z niepełnosprawnościami.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułNumer VIN w pojeździe
Następny artykułUbezpieczenie AC po wyroku sądu
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia