Siennica dla niepełnosprawnych

712

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu wójt Siennicy Stanisław Duszczyk
Siennica dla niepełnosprawnych - wójt Stanisław Duszczyk odpowiada na pytanie dotyczące osób niepełnosprawnych

Siennica dla niepełnosprawnych – na jakie wsparcie mogą liczyć osoby z niepełnosprawnościami na terenie gminy Siennica? O tym na antenie Radia Bezpieczna Podróż w programie “Lokalne społeczności mają głos” mówił Wójt Gminy Siennica Stanisław Duszczyk. Gmina weszła m.in. w rządowy program pod nazwą „Opieka Wytchnieniowa”. Współpracuje również z Ośrodkiem Rehabilitacji „Kaśmin” w miejscowości Drożdzówka. A także w ostatnim czasie dostosowano budynek Urzędu Gminy dla osób niepełnosprawnych. To tylko niektóre z podejmowanych tu działań przez władze samorządowe. Więcej na temat wsparcia dla osób niepełnosprawnych na terenie Siennicy usłyszysz w naszym nagraniu. Zapraszamy do wysłuchania.

Siennica dla niepełnosprawnych – Lokalne społeczności mają głos 24.02.2022

A kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Codziennie od poniedziałku do piątku, po godzinie 13:00. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat wsparcia osób z niepełnosprawnością przez samorządy? Słuchaj także jak Sulejówek wspiera osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułJak nie stracić prawa jazdy?
Następny artykułNumer VIN w pojeździe
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia