Siennica dla niepełnosprawnych

0
72
Na zdjęciu wójt Siennicy Stanisław Duszczyk
Siennica dla niepełnosprawnych - wójt Stanisław Duszczyk odpowiada na pytanie dotyczące osób niepełnosprawnych

Siennica dla niepełnosprawnych – na jakie wsparcie mogą liczyć osoby z niepełnosprawnościami na terenie gminy Siennica? O tym na antenie Radia Bezpieczna Podróż w programie “Lokalne społeczności mają głos” mówił Wójt Gminy Siennica Stanisław Duszczyk. Gmina weszła m.in. w rządowy program pod nazwą „Opieka Wytchnieniowa”. Współpracuje również z Ośrodkiem Rehabilitacji „Kaśmin” w miejscowości Drożdzówka. A także w ostatnim czasie dostosowano budynek Urzędu Gminy dla osób niepełnosprawnych. To tylko niektóre z podejmowanych tu działań przez władze samorządowe. Więcej na temat wsparcia dla osób niepełnosprawnych na terenie Siennicy usłyszysz w naszym nagraniu. Zapraszamy do wysłuchania.

Siennica dla niepełnosprawnych – Lokalne społeczności mają głos 24.02.2022

A kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Codziennie od poniedziałku do piątku, po godzinie 13:00. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat wsparcia osób z niepełnosprawnością przez samorządy? Słuchaj także jak Sulejówek wspiera osoby niepełnosprawne.