Włochy wspierają osoby z niepełnosprawnoscią

487

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Włochy wspierają osoby z niepełnosprawnością
Okazuje się, że dzielnica Włochy najnowsze budynki planuje względem osób z niepełnosprawnością już na etapie projektów.

W jaki sposób Włochy wspierają osoby z niepełnosprawnością? Jest to temat kolejnego odcinka audycji „Lokalne społeczności mają głos”. Tym razem Anna Dydymska zapytała o tę kwestię Małgorzatę Kmin – rzeczniczkę prasową dzielnicy Włochy miasta st. Warszawy. Okazuje się, że nowe budynki są już w pełni planowane pod względem usuwania barier architektonicznych. Starsze budynki natomiast mają specjalnie wydzielone miejsca na parterze oraz na pierwszym piętrze – tak, by osoby z niepełnosprawnością miały jak najmniejszy problem z dotarciem na miejsce. Wiele udogodnień pojawia się także względem osób niewidomych. Kolejne odcinki audycji „Lokalne społeczności mają głos” będziecie usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż codziennie, od poniedziałku do piątku, po godzinie 13:00. 

Zapraszamy!

Zobacz także: Zielonka wspiera osoby z niepełnosprawnością

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia