Rejonowy oddział PCK w Legionowie

477

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Bogusława Kacprowicz. Kierownik Rejonowy oddział PCK w Legionowie
Na zdjęciu Bogusława Kacprowicz, kierownik rejonowego oddziału PCK w Legionowie

Rejonowy oddział PCK w Legionowie, podobnie jak wiele miejskich instytucji i mieszkańców miasta, prowadzi zbiórkę darów dla uchodźców z Ukrainy. Osoby zainteresowane wsparciem potrzebujących mogę zgłaszać się do siedziby PCK przy ulicy Sobieskiego 21 w Legionowie. Jak powiedziała w Radiu Bezpieczna Podróż w programie „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” kierownik oddziału Bogusława Kacprowicz potrzebne jest prawie wszystko. Głównie żywność z długim terminem przydatności, koce, środki higieny osobistej czy lekarstwa. Pomoc uchodźcom z Ukrainy to jednak nie jedyne działania jakie prowadzi legionowski rejonowy oddział PCK. Od lat stowarzyszenie słynie również z akcji krzewienia idei krwiodawstwa, organizacji koncertów charytatywnych czy kampanii edukacyjnych prowadzonych w szkołach. W tym roku m.in. legionowski PCK prowadzi bezpłatne konsultacje psychologiczne, skierowane szczególnie do dzieci i młodzieży. Na ten cel stowarzyszenie pozyskało fundusze z kasy miejskiej w ramach przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Bez wątpienia więcej o działalności PCK w Legionowie usłyszysz w programie. Zapraszamy do wysłuchania.

Rejonowy oddział PCK w Legionowie cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Interesują cię sprawy Legionowa i jego mieszkańców? Przeczytaj i posłuchaj także o Fundacji Promień Słońca.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia