Wywiad z Marcinem Muszyńskim

494

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wywiad z Marcinem Muszyńskim przeprowadził Dominik Kubalski w ramach audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Marcin Muszyński jest iluzjonistą. Początki jego kariery sięgają pobytu we Francji, gdzie zainspirował się i zgłębiał tajniki tej magicznej sztuki. Tam uczył się także aktorstwa. W późniejszych latach wrócił do Polski, gdzie poznał swoją asystentkę oraz przyszłą żonę – Miss Ewelinę Lesiak. Razem z nią wystąpił w słynnym programie rozrywkowym Mam Talent. Tam zaprezentowali niezwykle trudne i autorskie pokazy, m.in. Etiudę z Lewitacją asystentki, sensacyjną Etiudę, w której nogi iluzjonisty zostają przecięte na pół i odjeżdżają same na rowerze oraz oczekiwaną światową premierę „Lewitacji Fortepianu wraz z Pianistą”. Gdy uczestniczyli w programie po raz pierwszy, w 2011 r., dotarli do ścisłego finału wraz z czwórką innych uczestników. Po edycji z 2013 r. zostali zaproszeni na trasę koncertową do Las Vegas. Marcin Muszyński został wyróżniony nagrodami: Osobowość i Sukces 2016, Największe Magic Show w Polsce, TWÓRCY 2018, SUKCES 2019 i Artystyczne Objawienie Dekady.

Posłuchaj wywiadu z Marcinem Muszyńskim:

Cz.1

Cz.2

Cz.3

Cz.4

Bez wątpienia program “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdą niedzielę po 20:00.

Przekaż 1% podatku na rzecz: Fundacji Emanio Arcus.

Program wspiera akcję Związku Artystów i Kompozytorów Scenicznych “Legalna Kultura”.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia