Obietnice PO jeśli wygrają wybory

309

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Donald Tusk - Obietnice PO jeśli wygrają wybory
Donald Tusk - Obietnice PO jeśli wygrają wybory

Lider PO Donald Tusk zadeklarował we wtorek w Wałbrzychu, że jeśli PO wygra wybory: Podejmie decyzję o legalizacji związków partnerskich.

Kwestiom dotyczącym transpłciowości trzeba się przyjrzeć bardzo szczegółowo, żeby nie było tu żadnych utrudnień.

Zwrócił również uwagę, że w Polsce mamy do czynienia z rekordową liczbą samobójstw wśród dzieci. W kwestiach praw osób nieheteronormatywnych czyli: „Sytuacją prawną osób
nieheteroseksualnych i transpłciowych w Polsce” czyli staram się prowadzić politykę marszu w stronę nowoczesności i tolerancji – mówiła Donald Tusk.

Obietnice PO jeśli wygrają wybory i co dalej?

PO przyjął Pakiet „Praw Kobiet”. Złożyły się na niego m.in. propozycja legalizacji aborcji do 12 tygodnia ciąży po konsultacjach pacjentki z lekarzem i psychologiem, refundacji środków antykoncepcyjnych (także „dzień po”), badań prenatalnych oraz zabiegów in vitro.

Szef PO powiedział, że jeśli Prawo i Sprawiedliwość przegra najbliższe wybory parlamentarne, będzie to oznaczało, że „przegrała ksenofobia, pogarda dla odmienności, brak szacunku dla ludzi o innej orientacji seksualnej czy transpłciowych”.

Zobacz, jakie są uprawnienia niepełnosprawnych wyborców.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia