KIEŁPINIEC BLUES FESTIWAL MOTO ZLOT 15–17.07.2022

658

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

KIEŁPINIEC BLUES FESTIWAL MOTO ZLOT
KIEŁPINIEC BLUES FESTIWAL MOTO ZLOT 15-17 lipca 2022

W dniach 15-17.07.2022 odbędzie się Kiełpiniec Blues Festiwal Moto Zlot – jest to Moto Zlot dla ludzi zakręconych muzyką i motoryzacją. Zapraszamy kultowe samochody, VW T3, PRL Motocykle na teren prywatny. Oferujemy pole namiotowe; woda, prąd, sanitariaty, bar, kuchnia polowa – wszystko jest. TEN FESTIWAL TO JEST MAŁY WOODSTOCK!!! GRAMY MOCNO BLUESA, ROCK, A ROCK N ROLL JEST WŚRÓD NAS. W TYM ROKU OBCHODZIMY 80 urodziny Jimiego Hendrixa, świętujemy DNI HIPISA, mile widziane ubiory w stylu dzieci kwiatów, gdyż będzie sesja zdjęciowa. Bawimy się pod dachem, pogoda nam niestraszna.

Krzysztof Gadomski zwany Borysem nie lubi owijania w bawełnę.

– Kocham bluesa i blues-rocka, bo na nich się wychowałem – mówi krótko.

Kto go zna, wie, że nie jest to gołosłowna deklaracja, bo od 2004 r. zajmuje się organizacją koncertów bluesowych w Otwocku. W 2013 r. tę pasję przeniósł na kupioną przez siebie działkę we wsi
Kiełpiniec (gm. Sterdyń).

– Kiedy zbliżała się moja pięćdziesiątka, kolega powiedział: „Zrobiłeś tyle koncertów dla innych, zrób jakiś dla siebie” – opowiada. – I zrobiłem, z Kasą Chorych. Potem 50. urodziny obchodziła moja żona, więc przygotowałem następny. Ale rok później przyjechał sąsiad i miłośnicy Volkswagena T3. Tak narodziła się myśl, żeby to ciągnąć dalej – dodaje.

I ciągnął, jako zlot miłośników bluesa i oraz ludzi zakręconych motoryzacyjnie, na przykład na punkcie „garbusów”, pojazdów z PRL-u albo wykonanych własnoręcznie.

– Taki mały Woodstock – tłumaczy.”

Tygodnik Siedlecki „Woodstock z Volkswagenami” Bartosz Szumowski 2021-07-13

KIEŁPINIEC BLUES FESTIWAL MOTO ZLOT plakat
KIEŁPINIEC BLUES FESTIWAL MOTO ZLOT plakat

KIEŁPINIEC BLUES FESTIWAL MOTO ZLOT – jakie zespoły zagrają

15 lipca piątek

1/ SOULD MY SOUL

2/ VINTAGE KRZYSZTOF WAŁECKI / VOCALISTA Z ODDZIAŁU ZAMKNIETEGO/

16 lipca  sobota

1/ „ANDREAS BO”  / BERLIN/

2/ GATE OF BLUES

3/ MOTORBROTHERS

4/ HETMAN

5/ INCLUSION

17 lipca niedziela

koncert jam niespodzianki muzyczne

Dla przypomnienia coś z ubiegłego roku Kiełpiniec Blues Festiwal 2021 – Zespół Voda

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułLeki na prostatę
Następny artykułMistrzostwa świata 2022 w Katarze
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia