Bezpieczny Zakup Renault Express

358

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

agregat chłodniczy na dachu renault express

Kolejny nasz poradnik, tym razem samochód użytkowy, najmniejsza lodówka na kołach dostępna w kraju z polską zabudową Carpol ale z izotermą chłodzoną włoskim agregatem Zanotti.

To bardzo korzystne zjawisko że auta specjalistyczne są przebudowywane w Polsce przez krajowe firmy, Carpol jest jedną z nich i zabudowuje również Volkswageny.

tablica rozdzielcza renault express

Bezpieczny Zakup Renault Express

Szybko rozwijający się rynek małej przedsiębiorczości ma swoje wymagania. Coraz wyższy standard w handlu i transporcie spożywczym wymusza na biznesie zakup specjalistycznych aut. Takim przykładem jest Renault Express izoterma, najtańsze i najmniejsze auto z lodówką na kołach. Sprytny zabieg marketingowy Renault, jak zrobić tanią lodówkę na kołach? Bierzemy model taniej marki której właścicielem jest Renault i przyklejamy znaczek Renault i po sprawie!! Proste? nooo!

renault express wnętrze ładowni

W tym przypadku to Dokker jest bazą a resztą zajął się wyżej wymieniony Carpol znany z zabudowywania specjalistycznego. W naszym przypadku zastosowano agregat chłodniczy znanej w branży włoskiej firmy Zanotti. Tak w prosty sposób nie wymagający angażowania dużych środków stworzono chłodnię do przewozu spożywki i to wysokiej jakości za na prawdę niewielkie pieniądze. Ten sprzęt kosztuje w bazie 64tys zł netto co na warunki polskie za nowe auto specjalistyczne jest dobrym wynikiem. Przeczytaj też o Dacii Dokker.

cz.1 Bezpieczny Zakup Renault – Moto Magazyn

cz.2 Bezpieczny Zakup Express – Moto Magazyn

cz.3 Bezpieczny Zakup Renault Express – Moto Magazyn

cz.4 Bezpieczny Zakup Renault Express – Moto Magazyn

tył dostawczego renault express

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia