Bezpieczny Zakup Renault Express

104
agregat chłodniczy na dachu renault express

Kolejny nasz poradnik, tym razem samochód użytkowy, najmniejsza lodówka na kołach dostępna w kraju z polską zabudową Carpol ale z izotermą chłodzoną włoskim agregatem Zanotti.

To bardzo korzystne zjawisko że auta specjalistyczne są przebudowywane w Polsce przez krajowe firmy, Carpol jest jedną z nich i zabudowuje również Volkswageny.

tablica rozdzielcza renault express

Bezpieczny Zakup Renault Express

Szybko rozwijający się rynek małej przedsiębiorczości ma swoje wymagania. Coraz wyższy standard w handlu i transporcie spożywczym wymusza na biznesie zakup specjalistycznych aut. Takim przykładem jest Renault Express izoterma, najtańsze i najmniejsze auto z lodówką na kołach. Sprytny zabieg marketingowy Renault, jak zrobić tanią lodówkę na kołach? Bierzemy model taniej marki której właścicielem jest Renault i przyklejamy znaczek Renault i po sprawie!! Proste? nooo!

renault express wnętrze ładowni

W tym przypadku to Dokker jest bazą a resztą zajął się wyżej wymieniony Carpol znany z zabudowywania specjalistycznego. W naszym przypadku zastosowano agregat chłodniczy znanej w branży włoskiej firmy Zanotti. Tak w prosty sposób nie wymagający angażowania dużych środków stworzono chłodnię do przewozu spożywki i to wysokiej jakości za na prawdę niewielkie pieniądze. Ten sprzęt kosztuje w bazie 64tys zł netto co na warunki polskie za nowe auto specjalistyczne jest dobrym wynikiem. Przeczytaj też o Dacii Dokker.

cz.1 Bezpieczny Zakup Renault – Moto Magazyn

cz.2 Bezpieczny Zakup Express – Moto Magazyn

cz.3 Bezpieczny Zakup Renault Express – Moto Magazyn

cz.4 Bezpieczny Zakup Renault Express – Moto Magazyn

tył dostawczego renault express