Wywiad z Reprezentacją Polski Kucharzy

554

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wywiad z Reprezentacją Polski Kucharzy
Wywiad z Reprezentacją Polski Kucharzy

W poniedziałek zespół Radia Bezpieczna Podróż uczestniczył w treningu Reprezentacji Polski Kucharzy, która trenuje przed 12. edycją Kulinarnego Pucharu Świata. Nasza Reprezentacja ćwiczy przed zawodami, które odbędą się za nie cały miesiąc w Luksemburgu. W trakcie treningów można skosztować wykwintnych dań, którymi nasi kucharze będą raczyli podniebienia międzynarodowego jury. Podczas ostatniego treningu przeprowadziliśmy wywiad z Reprezentacją Polski Kucharzy.

Wywiad z Reprezentacją Polski Kucharzy przed 12. Kulinarnym Pucharem Świata

Już za nie cały miesiąc w Luksemburgu odbędzie się 12. edycja Kulinarnego Pucharu Świata. Zawody odbędą się w dniach od 26 do 30 listopada. Nasza reprezentacja będzie tam walczyła o złoty medal. Na wstępie warto podkreślić, że nasi utalentowani kucharze nie jadą tam polerować sztućców. Nasza kadra jest nastawiona na walkę o najwyższy stopień na podium i bynajmniej nie jest to marzenie ściętej głowy. Należy pamiętać, że nasi kucharze regularnie przywożą medale z międzynarodowych konkursów kulinarnych i walczą z innymi reprezentacjami jak równy z równym. W związku z tym mamy w tym roku realne szanse na podium.

Wywiad z Reprezentacją Polski Kucharzy

Podczas ostatniego treningu Reprezentacji Polski Kucharzy mieliśmy możliwość porozmawiać z trojgiem naszych reprezentantów: Bartoszem Wicherkiem, Sebastianem Plasotą oraz Weroniką Gurynow. Nasi młodzi kucharze nakreślili nam czym się zajmowali, podczas tego wyjątkowego kulinarnego pokazu. Ponadto wyjaśnili nam, czym się kierowali przy doborze dań oraz poszczególnych składników. Co więcej zdradzili nam jak wyglądają ich przygotowania do najważniejszych zawodów kulinarnych, a także opowiedzieli jak dołączyli do kadry narodowej. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy Marcina Pietraszka z trójka dobrze rokujących kucharzy.

Jeżeli zainteresowały Cię informacje, dotyczące Narodowej Reprezentacji Polski Kucharzy to z pewnością powinieneś odsłuchać archiwalnych audycji „Kulinarna Nawigacja”, które były poświęcone poczynaniom nasze reprezentacji. Pierwszą odsłonę audycji, dotyczącej naszej kadry odsłuchasz tutaj. Natomiast druga jest dostępnym pod tym linkiem.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia