Skrót rozmowy z Kazimierzem Moskalem

266

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skrót rozmowy z Kazimierzem Moskalem
Skrót rozmowy z Kazimierzem Moskalem

Skrót rozmowy z Kazimierzem Moskalem. Obecny trener ŁKS-u Łódź, a w przeszłości także piłkarz m. in. Wisły Kraków Kazimierz Moskal udzielił portalowi onet.pl ciekawego wywiadu. Moskal w rozmowie z onetem opowiada m. in. o rundzie jesiennej w wykonaniu ŁKS-u, planach łódzkiego klubu na okres przygotowawczy i wiosnę. Dowiedzieć się też możemy o jego sentymencie do Wisły Kraków, mundialu w Katarze i szansach reprezentacji Polski według niego.

Skrót rozmowy z Kazimierzem Moskalem – ŁKS ŁÓDŹ

Na początku rozmowy trener mówi o bardzo dobrej rundzie w wykonaniu jego zespołu. Podkreśla, że po pierwszej kolejce i porażce z GKS-em Katowice nikt by na to nie postawił. Potem jednak lepsze wyniki sprawiły, że jego podopieczni przed rundą wiosenną są na fotelu lidera z kilku punktową przewagą nad drugim zespołem. W styczniu klub planuje obóz w Turcji. Według Moskala na wiosną zawodnicy będą musieli grać z presją i już teraz trzeba ich na to przygotowywać. Dodaje, że bardzo chciałby zagrać derby z Widzewem, ale już w Ekstraklasie.

Skrót rozmowy z Kazimierzem Moskalem – Wisła Kraków

Od dziecka Moskal był kibicem Wisły Kraków, jego marzeniem było kiedyś zagrać w barwach krakowskiego klubu. Te plany się spełniły i był jej piłkarzem jak i trenerem, Wisła zawsze będzie dla niego wyjątkowym klubem. Ze smutkiem opowiada on o gorszych czasach tego zespołu. Po spadku z elity każdy fan zespołu z Reymonta liczył na szybki powrót do Ekstraklasy, rzeczywistość okazała się jednak brutalna. „Biała Gwiazda” obecnie nie spełnia oczekiwań władz klubu jak i kibiców i przezimuje na 10 miejscu w tabeli. Podopieczni Radosława Sobolewskiego tracą jednak tylko 3 punkty do miejsca barażowego i wszystko jest jeszcze możliwe. Jednak teraz Moskal jest szkoleniowcem ŁKS-u i Krakowianie stali się dla niego ligowym rywalem.

Skrót rozmowy z Kazimierzem Moskalem – mundial w Katarze

Kazimierz Moskal dziwi się ostatnio protestom przyznania turnieju Katarowi jednak nie protestom samym w sobie, a czasie, w którym się nasiliły. Podkreśla, że FIFA organizacje mundialu Katarowi przyznała już 12 lat temu i odpowiedni moment na protesty by coś wskórać był kilka lat temu. Mistrzostwa świata zaczynają się za kilka dni i żadne protesty nie mają już większego sensu, trudno się z nim nie zgodzić.

Skrót rozmowy z Kazimierzem Moskalem

Zdaniem Kazimierza Moskala selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz jest typowym zadaniowcem. Widać to było w młodzieżowej reprezentacji Polski i Legii Warszawa. W drugim sezonie pod wodzą Michniewicza warszawskiej drużynie w lidze szło tragicznie. Jednak w eliminacjach jak i w grupie ligi Europy jego piłkarze grali jak równy z równym z dobrymi europejskimi markami. Dość powiedzieć, ze Legia wygrała w grupie m. in. z Leicester wówczas jedną z czołowych ekip w lidze angielskiej. Jest on umiarkowanym optymistą, według Moskala gdyby Polska wyszła z grupy to potem może być już z górki.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o meczu Polska – Chile

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia