Majówka w Legionowie

0
102
Majówka w Legionowie
Majówka w Legionowie

Majówka w Legionowie. Tegoroczna majówka zapowiada się w Legionowie niezwykle interesująco, a kulminacyjny punkt będzie miał miejsce w święto Konstytucji 3 Maja. W ten właśnie dzień przy arenie Legionowo odbędzie się piknik dla wszystkich chętnych. Na scenie zobaczymy m. in. zespół Szachraj i Ramalafi z Filipem Guntzelem, a także Joanna Turkot zaprosi do charytatywnego zatańczenia zumby. Dla najmłodszych wystąpi za to Teatr Kultureska, a nie zabraknie dmuchańców, stoisk gastronomicznych i innych atrakcji. Dodatkowo zobaczymy też na samym początku spektakl pt. “Bukiet Talentów” i Belcanto. Najbardziej ekscytujący punkt dnia będziemy mieli jednak wieczorem o godzinie 19. Wtedy na scenie pojawi się Monika Lewczuk, która rozgrzeje zgromadzonych ludzi. Tuż po niej zaprezentuje się gwiazda wieczoru, której nikomu przedstawiać nie trzeba, a konkretnie Cleo. Piękna blondynka od lat jest jedną z czołowych gwiazd show biznesu w naszym kraju

Majówka w Legionowie – Monika Lewczuk

Monika Lewczuk na rynku zadebiutowała albumem pt. “#1”. Płytę tą promowała singlami “#Tam tam”, który uzyskał status złotej płyty, a także “Zabiorę cię stąd” certyfikowany złotą platyną. “Ty i ja”, a także “Biegnę” z udziałem Antka Smykiewicza. Utwory Lewczuk były notowane na liście Air Play Top – najczęściej odtwarzanych utworów w radiach. Pod koniec 2016 r. Monika Lewczuk nawiązała współpracę z Alvaro Solerem, z którym wystąpiła w utworze “Libre”, który przez pewien czas był na 1 miejscu Air Play Top. Następne hity Lewczuk to “Namieszałeś”, “Brak tchu”, “Z tobą lub bez ciebie” i “Na pół”.

Majówka w Legionowie – Cleo

Cleo to oczywiście tylko pseudonim artystyczny, a prawdziwe imię piosenkarki to Joanna Krystyna Klepko. Gwiazda muzyki pop urodziła się w 1983 roku w Szczecinie czyli ma 40 lat. W 2014 roku Cleo wystąpiła na 59 finale Piosenki Konkursu Eurowizji z utworem “My Słowianie” gdzie zajęła 14 miejsce. Do hitów wydanych przez Cleo należą także “Zabiorę nas”, “Dom”, “Łowcy gwiazd”, “Za krokiem krok”, “Na pół” czy “Bratnie dusze”. Sporo można by wymieniać osiągnięć Cleo więc podam tylko niektóre. Joanna Klepko jest laureatką dwóch Superjedynek, dwóch nagród Eska Music Awards. Klepko to także zdobywczyni statuetek na Festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat Superhit Festiwal.

Majówka w Legionowie – plan pikniku

O godzinie 14 rozpocznie się impreza, a o 14-15 zobaczymy spektakl pt. “Bukiet Talentów”, a o 15-20 na scenie pojawi się “Belcanto”. Już 20 minut później zobaczymy “Szachraj”, o 16-20 odbędzie się nauka zumby z Joanną Turkot, a o 17-30 wystąpi Ramalafi. Od 19 danie główne dnia czyli występy Moniki Lewczuk i Cleo.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o końcu przygody Papszuna w Częstochowie