XIV Rajd IKARUSA 16.09

Rajd Ikarusa to doskonała okazja nie tylko do rywalizacji, ale też do poznania mało odwiedzanych i nieznanych miejsc w Trójmieście i okolicach. Szykuje się niezła zabawa.

387

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

XIV Rajd IKARUSA 16.09 to doskonała okazja by zobaczyć Trójmiasto… nocą.

Już niebawem zapraszamy na 14. edycję Rajdu IKARUSA czyli rajdu turystyczno-nawigacyjnego. Będziecie mieli okazję poznać różne, znane i nieznane zakątki miasta. A jak dołozymy do tego dobrą zabawę i magię napotykanych różnego rodzaju zadań na trasie – robi się niezwykle ciekawie. Tym bardziej, że w Trójmieście wiele się ostatnio dzieje.

XIV Rajd Ikarusa – Zadanie 21

XIV Rajd IKARUSA 16.09 – zasady.

Wszystkie zasady rajdów turystyczno-nawigacyjnych zostały wytłumaczone na stronie: hhttp://kaszukimazuki.pl/?page_id=35. Od przygotowań do tego typu imprez, przez odprawę, start, trasę, dodatkowo szczegółowy opis punktacji i rodzaje zadań.

Jeżeli chodzi o zgłoszenia, to te Stowarzyszenie Kaszuki Mazuki- organizator przyjmuje tylko i wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/14rajdikarusa.
Tegoroczną trasę rajdu spokojnie przejadą auta na fabrycznym zawieszeniu, ale auta tuningowane lub z gwintowanym zawieszeniem mogą mieć problem. Oczywiście uwzględniając spokojną jazdę, bez szaleństw. Ciekawe, czy nadawałby się tu Ford Ranger, może się pojawi?

PRZEBRANIA

Jak podają organizatorzy, dodatkowo premiowane będą przebrania – to już taka rajdowa tradycja.
Jeśli będziecie chcieli anulowania 5 punktów karnych przy klasyfikacji końcowej przebranie obowiązujące podczas XIV Rajdu IKARUSA musi być w duchu Ojca Chrzestnego, czyli klasycznej włoskiej mafii. 
Ważnem by pamiętać, że przebrana musi być cała załoga (kierowca, pilot oraz ewentualni pasażerowie).

XIV Rajd IKARUSA 16.09 – wpisowe.

Kwota wpisowego na Rajdzie wynosi:
– 90 złotych dla zgłoszeń wysłanych 07.08-05.09.2023 r.
– 110 złotych dla zgłoszeń wysłanych 06-15.09.2023 r.
– 130 złotych dla zgłoszeń w dniu rajdu.

Potwierdzenie zgłoszenia wyślemy e-mailem dopiero w momencie zaksięgowania wpisowego na koncie!
W myśl regulaminu Stowarzyszenia Kaszuki Mazuki wpisowe należy opłacić w przeciągu 4 dni od zapisu. Jeżeli zgłoszenie wpłynie po 10.09 należy opłacić wpisowe w momencie wypełniania formularza.

 REGULAMIN
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przez wszystkich członków załogi, niezależnie od tego czy są wpisani na listę startową czy nie. Regulamin znajduje się pod linkiem: https://bit.ly/3ADcPcv. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Zgłoszenia po zapełnieniu podstawowej listy zgłoszeniowej wpisane zostaną na listę rezerwową.

Miejsce zbiórki.

Miejscem startu jest parking przy stacji PKM Gdańsk Rębiechowo: https://goo.gl/maps/4Agvkmugvf3iQrJz6.
Na mapce poglądowej zaznaczamy o który dokładnie miejsce chodzi. UWAGA: chodzi o parking przy stacji PKM Gdańsk Rębiechowo, nie PKM Rębiechowo. Na Google Maps go jeszcze nie ma, ale w rzeczywistości jest całkiem spory parking.
GODZINOWY ROZKŁAD JAZDY
19:00-19:30 zbiórka (możliwość odbierania pakietów).
19:30 odprawa, po której rozpoczniemy startowanie ekip. Prosimy o punktualność! Podczas odprawy przekażemy ważne informacje przydatne w trakcie rajdu.

ZAPRASZAMY.

Jeżeli jesteś pasjonatem imprez motoryzacyjnych – śledź nasze kalendarium.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia