XIV Rajd IKARUSA 16.09

Rajd Ikarusa to doskonała okazja nie tylko do rywalizacji, ale też do poznania mało odwiedzanych i nieznanych miejsc w Trójmieście i okolicach. Szykuje się niezła zabawa.

0
101

XIV Rajd IKARUSA 16.09 to doskonała okazja by zobaczyć Trójmiasto… nocą.

Już niebawem zapraszamy na 14. edycję Rajdu IKARUSA czyli rajdu turystyczno-nawigacyjnego. Będziecie mieli okazję poznać różne, znane i nieznane zakątki miasta. A jak dołozymy do tego dobrą zabawę i magię napotykanych różnego rodzaju zadań na trasie – robi się niezwykle ciekawie.

XIV Rajd Ikarusa – Zadanie 21

XIV Rajd IKARUSA 16.09 – zasady.

Wszystkie zasady rajdów turystyczno-nawigacyjnych zostały wytłumaczone na stronie: hhttp://kaszukimazuki.pl/?page_id=35. Od przygotowań do tego typu imprez, przez odprawę, start, trasę, dodatkowo szczegółowy opis punktacji i rodzaje zadań.

Jeżeli chodzi o zgłoszenia, to te Stowarzyszenie Kaszuki Mazuki- organizator przyjmuje tylko i wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/14rajdikarusa.
Tegoroczną trasę rajdu spokojnie przejadą auta na fabrycznym zawieszeniu, ale auta tuningowane lub z gwintowanym zawieszeniem mogą mieć problem. Oczywiście uwzględniając spokojną jazdę, bez szaleństw.

PRZEBRANIA

Jak podają organizatorzy, dodatkowo premiowane będą przebrania – to już taka rajdowa tradycja.
Jeśli będziecie chcieli anulowania 5 punktów karnych przy klasyfikacji końcowej przebranie obowiązujące podczas XIV Rajdu IKARUSA musi być w duchu Ojca Chrzestnego, czyli klasycznej włoskiej mafii. 
Ważnem by pamiętać, że przebrana musi być cała załoga (kierowca, pilot oraz ewentualni pasażerowie).

XIV Rajd IKARUSA 16.09 – wpisowe.

Kwota wpisowego na Rajdzie wynosi:
– 90 złotych dla zgłoszeń wysłanych 07.08-05.09.2023 r.
– 110 złotych dla zgłoszeń wysłanych 06-15.09.2023 r.
– 130 złotych dla zgłoszeń w dniu rajdu.

Potwierdzenie zgłoszenia wyślemy e-mailem dopiero w momencie zaksięgowania wpisowego na koncie!
W myśl regulaminu Stowarzyszenia Kaszuki Mazuki wpisowe należy opłacić w przeciągu 4 dni od zapisu. Jeżeli zgłoszenie wpłynie po 10.09 należy opłacić wpisowe w momencie wypełniania formularza.

 REGULAMIN
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przez wszystkich członków załogi, niezależnie od tego czy są wpisani na listę startową czy nie. Regulamin znajduje się pod linkiem: https://bit.ly/3ADcPcv. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Zgłoszenia po zapełnieniu podstawowej listy zgłoszeniowej wpisane zostaną na listę rezerwową.

Miejsce zbiórki.

Miejscem startu jest parking przy stacji PKM Gdańsk Rębiechowo: https://goo.gl/maps/4Agvkmugvf3iQrJz6.
Na mapce poglądowej zaznaczamy o który dokładnie miejsce chodzi. UWAGA: chodzi o parking przy stacji PKM Gdańsk Rębiechowo, nie PKM Rębiechowo. Na Google Maps go jeszcze nie ma, ale w rzeczywistości jest całkiem spory parking.
GODZINOWY ROZKŁAD JAZDY
19:00-19:30 zbiórka (możliwość odbierania pakietów).
19:30 odprawa, po której rozpoczniemy startowanie ekip. Prosimy o punktualność! Podczas odprawy przekażemy ważne informacje przydatne w trakcie rajdu.

ZAPRASZAMY.

Jeżeli jesteś pasjonatem imprez motoryzacyjnych – śledź nasze kalendarium.