Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw – Pałac Zegrzyński – relacja z wydarzenia

Coś dla miłośników motoryzacji w piękny jesienny, niedzielny poranek, na terenie Pałacu Zegrzyńskiego czyli relacja ze Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw 1 października 2023.

404

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Śniadanie Gablota x YoungTmer - Zegrze 2023, na pierwszym planie Mercedes
Śniadanie Gablota x YoungTmer - Zegrze 2023, na pierwszym planie Mercedes

Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw – Pałac Zegrzyński – relacja z wydarzenia. Czego więcej potrzebuje miłośnik motoryzacji w piękny jesienny, niedzielny poranek, oczywiście to Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw. Wszystko to miało miejsce na terenie Pałacu Zegrzyńskiego w dniu 1 października 2023 roku. Oficjalnie początek imprezy miał nastąpić o godzinie dziesiątej, ale podobnie do mnie samochody zaczęły zapełniać plac przed Pałacem Zegrzyńskim już przed dziewiątą. Bywały też takie momenty że przed bramą ustawiał się sznur samochodów do wjazdu. Kolejka do rejestracji i skorzystanie z oferty Śniadaniowej również cieszyła się dużym powodzeniem. Według nieoficjalnych informacji które uzyskałem od organizatorów na śniadanie przyjechało ponad 150 samochodów, co przy nie do końca pewnej pogodzie rano jest naprawdę znakomitym rezultatem. Pogoda jak również samochody pojawiające się były coraz lepsze i naprawdę ciekawe. Złota Polska Jesień kolejny raz pokazała swe przepiękne oblicze.

W zasadzie wszystkie kategorie samochodów począwszy od amerykańskich krążowników szos, poprzez zachodnie youngtimery po samochody z krajów demokracji ludowej miały swoich przedstawicieli. Aż trudno uwierzyć że, to ostatnia tego typu impreza w tym sezonie. Na kolejną Śniadanie & Gablota Classic będziemy czekać do wiosny przyszłego roku aż sezon 2024 ruszy. Bieżących i stale aktualizowanych informacji szukajcie na naszej stronie głównej w zakładce Imprezy motoryzacyjne lub w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Śniadanie Gablota x YoungTmer - naklejka zlotowa
Śniadanie Gablota x YoungTmer – naklejka zlotowa

Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw – Pałac Zegrzyński 

Dla osób które z tych lub innych powodów nie mogły przybyć do Zegrza kilka zdjęć. W kolejnym sezonie miejmy nadzieję że pogoda, frekwencja i organizatorzy zrobią wszystko, żeby pobić to co wydarzyło się w niedzielę. Ja osobiście nie mam co do tego wątpliwości. 

W zeszłym roku braliśmy czynny udział w Śniadanie & Gablota Classic x Youngtimer Warsaw 02.10.2022 w Pałacu Zegrzyńskim.

Dla osób zainteresowanych historią, polecam mój artykuł – 60 lat Jeziora Zegrzyńskiego.

Warto przeczytać TransPolonia oraz 23 lata od końca produkcji Fiata 126p

Pomóżcie nam tworzyć dla Was!

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia