DWIE PUSTYNIE już po imprezie

DWIE PUSTYNIE - Jura po bezdrożach czyli Pustynia Błędowska już po imprezie: Róża Wiatrów, Czubatka, Chechło, Góra Zborów i Pustynia Siedlecka.

506

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Niby dwie pustynie - przeprawa przez strumień i samochody terenowe

 

DWIE PUSTYNIE z Ekipa Piaskownica 4×4 pod patronatem Radia Bezpieczna Podróż już za nami.

Nasza weekendowa przygoda która odbyła się w dniach 21-22.10.2023 „DWIE PUSTYNIE” to trasa przebiegająca dzikimi, mało znanymi, ale bardzo uroczymi zakątkami Jurajskimi.

 

Samochody na pustyni DWIE PUSTYNIE - Pierwszy dzień - PUSTYNIA Błędowska
PUSTYNIA Błędowska – Pierwszy dzień

DWIE PUSTYNIE – Pierwszy dzień

Pierwszy dzień przygody przywitał nas bardziej wiosenną, a nie jesienną pogodą. W sobotę odwiedziliśmy wszystkie punkty widokowe Pustyni Błędowskiej: Różę Wiatrów, Czubatkę i punkt widokowy Dąbrówka w miejscowości Chechło. Jak to bywa odwiedzając takie miejsce, konieczna była do wysłuchania geneza jej powstania. I tak za sprawą Jarka, uczestnicy poznali legendę o kopalniach i diabłach. Dla nas jest to jedyna prawidłowa wersja, a nie legenda. Zresztą chyba dla Wszystkich uczestników tego wydarzenia będzie to już wersja poprawna. Był to naprawdę niesamowity dzień. Terenówki pojeździły po piaskach, gdzie były strome zjazdy i podjazdy, odwiedziliśmy kamieniołom, gdzie zostały sprawdzone reduktory, wykrzyż zawieszenia, a to wszystko za sprawą głębokich kolein. Nie mogło również zabraknąć Jurajskich ostańców, dlatego też na zakończenia sobotniego dnia „zmusiliśmy” naszych gości do spaceru po jednych z ładniejszych na Jurze skałek, odwiedziliśmy rezerwat przyrody Góra Zborów.

Drugi dzień – PUSTYNIA SIEDLECKA

Drugi dzień imprezy przywitał nas typowo jesienną pogodą, chłodem i deszczem. Ale przecież również o błoto nam chodziło, było one obecne na całej naszej trasie przejazdu i w tym dniu zmuszeni byliśmy do przetestowania naszych wyciągarek oraz użyć zblocza. Aby uratować z opresji dzielnego Jimmniaka.

od Pustyni Błędowskiej do Pustyni Siedleckiej. DWIE PUSTYNIE z Ekipa Piaskownica 4x4 i Radio Bezpieczna Podróż 21-22.10.2023
DWIE PUSTYNIE z Ekipa Piaskownica 4×4 i Radio Bezpieczna Podróż 21-22.10.2023

Założeniem weekendowej imprezy było odwiedzenie naszych dwóch pustyń. Ten plan został zrealizowany w 100%, tak jak na początku wspominałem zaczęliśmy naszą przygodę na Pustyni Błędowskiej, a zakończyliśmy na  Siedleckiej.

samochód przejeżdżający przez kałużę. DWIE PUSTYNIE - drugi dzień PUSTYNIA Siedlecka
PUSTYNIA Siedlecka – drugi dzień

Dziękujemy wszystkim załogom za udział, za stworzenie wspaniałej atmosfery. Dziękujemy za ich uśmiechy, pogodne nastawienie i wspaniałą zabawę. Dla takich ekip warto robić imprezy niepowtarzalne. Bo przecież wspólna zabawa jest najważniejsza.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Michał Burkat – Zespół Ekipa Piaskownica 4×4 

Piotr Pawlak – Radio Bezpieczna Podróż

 

DWIE PUSTYNIE z Ekipa Piaskownica 4×4 i Radio Bezpieczna Podróż 21-22.10.2023

 

Relacja z poprzedniej wspólnej imprezy – „GORLICE I OKOLICE” z Ekipa Piaskownica 4×4 – 25÷27.08.2023

GORLICE I OKOLICE – Relacja organizatora z imprezy Ekipa Piaskownica 4×4 pod patronatem RADIO BEZPIECZNA PODRÓŻ

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy!

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/
 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia