Multimedialna Kamera Samochodowa ORLLO LX-AUTOPLAY. Rewolucja w Twoim Aucie!

Z ORLLO LX-AUTOPLAY, twoja jazda staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza. Niezawodny wideorejestrator zapewnia automatyczne nagrywanie, detekcję ruchu i linie pomocnicze.

598

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

kamera samochodowa orllo lx zamontowana zamiast lusterka wstecznego
kamera orlla lx autoplay to bardzo wygodne rozwiązanie w twoim aucie

Przedstawiamy najnowszy produkt na rynku – rewolucyjny wideorejestrator łączący funkcje kamery samochodowej z stacją multimedialną. Kamera samochodowa ORLLO LX-AUTOPLAY zapewnia nie tylko zwiększony komfort jazdy, ale także dodatkowe bezpieczeństwo na drodze. Dzięki nagrywaniu wysokiej jakości wideo i funkcjom takim jak automatyczne nagrywanie, detekcja ruchu i linie pomocnicze oraz nawigacja GPS po sparowaniu z telefonem, możesz mieć pewność, że masz niezawodne źródło informacji w przypadku incydentu drogowego.

kamera samochodowa orllo lx to wysokiej jakości nagrania, kamera przymocowana do lusterka wstecznego
Orllo Lx-Autoplay to nagrania 4k

Co wyróżnia ORLLO LX-AUTOPLAY ?

 1. Nagrywanie wideo w wysokiej jakości: Kamera ORLLO LX-AUTOPLAY nagrywa wideo w maksymalnej rozdzielczości 4K, co gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Obie kamery przednia oraz tylna, nagrywają w tym samym czasie. Dzięki temu możesz rejestrować dokładne i wyraźne nagrania z trasy, co może być przydatne w przypadku wypadków drogowych, kolizji lub innych incydentów.
 2. Szeroki kąt widzenia: Kamera wyposażona jest w obiektyw o szerokim kącie widzenia 135°, co pozwala na uwiecznienie większej przestrzeni przed pojazdem. Dzięki temu możesz rejestrować zarówno to, co dzieje się na drodze przed Tobą, jak i na bokach pojazdu.
 3. Funkcja automatycznego nagrywania: ORLLO LX-AUTOPLAY posiada funkcję automatycznego nagrywania, która uruchamia się podczas rozruchu silnika samochodu. Nie musisz martwić się o ręczne włączanie i wyłączanie kamery – wystarczy, że uruchomisz swój pojazd, a nagrywanie rozpocznie się automatycznie.
 4. Tryb parkingowy: Kamera samochodowa jest wyposażona w czujniki, które po wykryciu wstrząsu włączą nagrywanie z kamery przedniej oraz tylnej. 
 5. Intuicyjny interfejs użytkownika: Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika. Możesz korzystać z ikon, gestów i głosowych poleceń, aby kontrolować różne funkcje i aplikacje m.in. Google Maps, Yanosik, Spotify, YouTube.
 6. Komendy głosowe dzięki asystentom Google i Siri: Kamera wykorzystuje cyfrowego asystenta głosowego, który umożliwia wykonanie wielu czynności za pomocą głosu. Możesz sterować nawigacją, odtwarzaczem muzyki, wysyłać wiadomości, przeprowadzać połączenia telefoniczne i wiele więcej bez konieczności korzystania z ekranu.
 7. Nawigacja i mapy: Nasza kamera oferuje wbudowaną nawigację, która korzysta z aplikacji Mapy Apple, Google Maps czy Waze. Możesz otrzymywać wskazówki dotyczące trasy, aktualizacje ruchu drogowego i wiele innych przydatnych informacji.
 8. Odtwarzanie muzyki i podcastów: Możesz odtwarzać muzykę, podcasty i audiobooki bezpośrednio za pomocą CarPlay i Android Auto. Możesz kontrolować odtwarzanie, przeskakiwać utwory, dostosowywać głośność i korzystać z funkcji biblioteki muzycznej na swoim iPhone’ie.
kamera Orllo Lx zamocowana do wstecznego lusterka pracuje z bluetooth
wygodna komunikacja Bluetooth

Zarówno CarPlay, jak i Android Auto oferują bezpieczne i wygodne sposoby integracji smartfonów z systemem rozrywki i nawigacji w samochodzie. Pozwalają one na łatwe sterowanie różnymi funkcjami za pomocą głosu, minimalizując konieczność korzystania z ekranu i skupiania uwagi kierowcy na drodze.

Zmień swój komfort jazdy bez zmiany auta

20 różnych funkcji orllo lx od spotify do google maps
multifunkcjonalność Orllo Lx-Autoplay

Wraz z rozwojem technologii, kamery samochodowe z multimediami w jednym stają się coraz bardziej zaawansowane, oferując szereg funkcji, które niegdyś były dostępne tylko w najdroższych modelach samochodów. Na przeciw temu problemowi postanowiliśmy wyjść z unikalnym rozwiązaniem. Dzięki temu, kierowcy mają teraz dostęp do najnowszych technologii, niezależnie od marki czy modelu samochodu, którym jeżdżą.

Kamera samochodowa z Android Auto i CarPlay to prawdziwa rewolucja na rynku. To urządzenie, które nie tylko rejestruje obraz z drogi, ale także umożliwia korzystanie z wielu funkcji, które do tej pory były dostępne tylko na smartfonie. Dzięki temu, kamera samochodowa stała się nie tylko rejestratorem jazdy, ale prawdziwym centrum multimedialnym, które ułatwia życie każdemu kierowcy.

Ale jak to jest z instalacją takiej kamery?

schemat instalacji kamery Orllo Lx to łatwość instalacji
prosta instalacja Orllo Lx-Autoplay pozwala laikowi na zamontowanie i poprawne uruchomienie

Nie ma powodu do obaw, jeśli chodzi o proces instalacji i połączenia z kamerą samochodową. W rzeczywistości, jest to zadanie, które można zrealizować w kilka prostych kroków, nawet jeśli nie jesteś technologicznym ekspertem. Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery znajdziesz w zestawie! Zobacz film.

prezentacja możliwości i łatwości instalacji Kamery Orllo Lx-Autoplay


Podsumowanie:

ORLLO LX-AUTOPLAY to rewolucyjna kamera samochodowa i stacja multimedialna, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Ten innowacyjny produkt łączy w sobie zaawansowane funkcje, zapewniając nie tylko doskonałą jakość nagrań, ale także szeroki kąt widzenia oraz inteligentne funkcje automatycznego nagrywania.

jedną z zalet Orllo Lx-Autoplay jest prezentacja mapy
mapa w Orllo Lx-Autoplay to dodatkowy atut

Dzięki tym cechom jazda staje się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Kamera samochodowa ORLLO LX-AUTOPLAY oferuje wyjątkową jakość nagrania, co jest kluczowe dla zachowania dokładnych i czytelnych zapisów z trasy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dokumentować codzienną jazdę, rejestrować wypadek czy mieć pewność, że nie przegapisz ważnych momentów, ORLLO LX-AUTOPLAY dostarcza imponującej jakości obrazy.

Dzięki szerokiemu kątowi widzenia, kamera pokrywa znacznie większy obszar przed pojazdem. To oznacza, że możesz monitorować większą część drogi, co pozwala na wcześniejsze wykrywanie potencjalnych zagrożeń i reagowanie na nie odpowiednio wcześniej. ORLLO LX-AUTOPLAY wyposażono w inteligentne funkcje automatycznego nagrywania, które uruchamiają się w odpowiedzi na zdarzenia na drodze.

Gwałtowne hamowanie, kolizje czy inne incydenty są rejestrowane automatycznie, co ułatwia zarządzanie danymi i znacząco zwiększa użyteczność kamery. Dodatkowo, kamera i stacja multimedialna ORLLO LX-AUTOPLAY oferują szereg dodatkowych funkcji, takich jak nawigacja GPS, obsługa smartfonów oraz odtwarzanie multimediów.

Dzięki nim podróż staje się bardziej wygodna i przyjemna, a kierowcy mogą skorzystać z wielu funkcji w jednym urządzeniu.

Podsumowując, ORLLO LX-AUTOPLAY to niezastąpiony asystent na drodze i doskonały towarzysz każdej podróży. Dzięki swoim zaletom, gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy i ułatwia codzienne dojazdy. To rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców, zapewniając spokój i pewność w trakcie podróży.

Oferuje wiele zaawansowanych funkcji i możliwości za bardzo konkurencyjną cenę. To doskonała inwestycja dla każdego wymagającego kierowcy, który szuka nie tylko stacji multimedialnej, ale także zaawansowanej kamery samochodowej. 

To twój argument w sporze z niewłaściwie działającym wideorejestratorem czy wadliwym odcinkowym pomiarem prędkości

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia