Jura SUV-em – Świąteczna przygoda 17.12 Żarki

Jeżeli chcesz odpocząć od zgiełku miasta i pomknąć po zasypanej śniegiem Jurze swoim SUVem. To mamy dla Ciebie propozycję.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jura SUV

Tym wszystkim, którzy marzą o niezapomnianej przygodzie terenowej, odrywającej od codzienności? „Jura SUV-em – Świąteczna Przygoda” to doskonała okazja! Zanurz się w świat off-roadu i poczuj adrenalinę, uczestnicząc w rodzinnej wyprawie terenowej po malowniczej Jurze. A więc wiadomość dla wszystkich: Jura SUV-em Świąteczna przygoda 17.12 Żarki.

Jura SUV-em Świąteczna przygoda 17.12 Żarki – zapisy.

Jak zatem wziać udział w imprezie? Należy wysłać do organizatorów adomość (sms/WhatsApp/Messenger) o treści: „Świąteczna Przygoda- 17.12.” i podaj:

– imię i nazwisko
– telefon kontaktowy
– jakim samochodem jedziesz
– ile osób dorosłych jest w Twojej w załodze
– ile dzieci i w jakim wieku jedzie z Tobą

Przygotuj Się na Przygodę:

Sprawdź obecność CB radia. Upewnij się, także że Twój samochód ma napęd 4×4. Zainstaluj opony AT lub zimówki, bez tego raczej będzie delikatnie mówiąc karkołomnie. Zabierz ze sobą pozytywne nastawienie, następnie napoje i przekąski na trasę.

Koszt Uczestnictwa i Co Obejmuje

Opłata: 280 PLN od Samochodu

Cena zawiera:

Przygotowanie trasy.
Opiekę organizatora na trasie.
Fotorelację.
Wlepkę.
Atrakcje dla dzieci.
Poczęstunek przy ognisku.

Uwaga, cena nie obejmuje kosztów paliwa

Ilość miejsc ograniczona, jeżeli chodzi o ilość pojazdów, to:

  • Minimalna ilość samochodów: 5 + 1
    Maksymalna ilość samochodów: 12 + 1

Zapraszamy do udziału w jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, które połączy pasjonatów motoryzacji, przyrody, także świetnej zabawy. „Off-road w Jurze 17.12.” to szansa na stworzenie wyjątkowych wspomnień, więc nie zwlekaj – dołącz do naszej rodzinnej eskapady terenowej!

Synagoga w Żarkach
Żarki – spokojne ciche miasteczko. Na zdjęciu tamtejsza synagoga.

Odkryj Uroki Jurajskiego Terenu z Jura SUV-em!

Na zakończenie, trochę dla uzupełnienia, a trochę dla tych, którzy lubią poznawać nowe miejsca kilka słów o miejscowości Żarki. Jest położona w malowniczym krajobrazie Polski w powiecie olkuskim. Emanuje urokiem tradycji, także spokoju. To niewielka, lecz pełna historii społeczność, której korzenie sięgają głęboko w przeszłość. Charakterystyczne dla tego regionu są malownicze tereny, a wiejski krajobraz z zachowanymi drewnianymi chałupami i malowniczymi polami, więc sprawiają, że Żarki zachowują autentyczny, wiejski charakter. Mieszkańcy cenią sobie tu, spokój i związki z przyrodą, następnie tworząc atmosferę, w której historia łączy się z codziennym życiem. Wartościowe zabytki, jak choćby kościół parafialny św. Bartłomieja, dodają temu miejscu wyjątkowego uroku, przyciągając zarówno lokalnych mieszkańców, jak i przybyszów chcących odkryć niezwykłość tego małego skrawka polskiej tradycji.

Jeżeli bezdroża to tylko Ford Ranger z nowym bagażnikiem. Jeżeli weekend – to taki jak ten podczas którego można poznać historię wojenną Polski 22 – 24.09 XIX Ogólnopolski Rajd Pojazdów Zabytkowych – Szlakiem Walk nad Bzurą.

Brak postów do wyświetlenia