Samuel Eto’o ma problemy

Samuel Eto'o ma problemy

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Samuela Eto'o
Samuela Eto'o

Samuel Eto’o ma problemy. Była gwiazda m. in. FC Barcelony czy Interu Mediolan Samuel Eto’o ma problemy związane z niepłaceniem alimentów na niektóre ze swoich dzieci. W ostatnich dniach o ten czyn, a raczej jego brak byłego piłkarza, a obecnie prezesa Kameruńskiego Związku Piłki Nożnej oskarżyła córka Annie. Pomimo, że owa kobieta ma już 21 lat to wciąż jest na utrzymaniu matki, która ledwo wiąże „koniec z końcem”. Annie urodziła się w 2002 roku gdy Samuel Eto’o spotykał się z jej matką Anną Marią Barrancą we Włoszech w Padwie. Przypomnijmy osiągnięcia sportowe czarnoskórego byłego już zawodnika. Do sukcesów Eto’o należą m. in. zdobycie złotego medalu olimpijskiego w 2000 roku i czterokrotnie został wybierany na najlepszego piłkarza Afryki. Dwa lata temu Samuel Eto’o został prezesem Kameruńskiego Związku Piłki Nożnej.

Samuel Eto’o ma problemy – niepłacenie alimentów

Samuel Eto’o, były piłkarz Barcelony, Interu Mediolan i Chelsea, jest oskarżony o niepłacenie alimentów na rzecz swoich dzieci. W 2022 roku sąd w Madrycie uznał, że Eto’o jest ojcem 22-letniej Eriki do Rosario Nieves. W związku z tym nakazał mu płacić alimenty w wysokości 10 tys. euro miesięcznie. Jednak Eto’o nie wywiązuje się z tego obowiązku. W 2023 roku o niepłacenie alimentów przez Eto’o oskarżyła go również jego córka Annie, która ma 21 lat. Annie jest studentką uniwersytetu w Mediolanie i potrzebuje wsparcia finansowego ojca. Sąd nakazał Kameruńczykowi miesięcznie płacić na córkę także 10 tysięcy euro. Eto’o nie komentował publicznie tych zarzutów. Według zagranicznych mediów, Eto’o ma w sumie 8 dzieci z trzema różnymi kobietami.

Samuel Eto’o ma problemy – kara pozbawienia wolności

Niepłacenie alimentów jest karalne w wielu krajach, w tym w Hiszpanii i we Włoszech. W przypadku Eto’o grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Eto’o jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii Kamerunu. W latach 2000-2014 rozegrał w reprezentacji narodowej 118 meczów i strzelił 56 goli. Z Kamerunem zdobył Puchar Narodów Afryki w 2000, 2002 roku. Obecnie Eto’o jest prezesem Kameruńskiego Związku Piłki Nożnej.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o tym jak Ślisz odchodzi z Legii

Brak postów do wyświetlenia