Nowy dyrektor TVP SPORT

Nowy dyrektor TVP SPORT

216

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowy dyrektor TVP SPORT
Nowy dyrektor TVP SPORT


Nowy dyrektor TVP SPORT. Jakub Kwiatkowski został nowym dyrektorem TVP Sport zastępując na tym stanowisku Krzysztofa Zielińskiego. Kwiatkowski jest absolwentem Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2012-2023 był rzecznikiem prasowym i team menedżerem piłkarskiej reprezentacji Polski. W tym czasie uczestniczył w wielu najważniejszych wydarzeniach sportowych, w tym w mistrzostwach świata, mistrzostwach Europy i igrzyskach olimpijskich.

Nowy dyrektor TVP SPORT – przeszłość Jakuba Kwiatkowskiego

Kwiatkowski jest związany z Telewizją Polską od 2012 roku. Wcześniej pracował w Polskim Komitecie Olimpijskim i Ministerstwie Sportu i Turystyki. Jest specjalistą w zakresie komunikacji i marketingu sportowego. Po objęciu stanowiska dyrektora TVP Sport Kwiatkowski zapowiedział, że chce wzmocnić pozycję stacji jako lidera rynku sportowego w Polsce. Chce również zwiększyć zaangażowanie widzów w programy i wydarzenia sportowe emitowane przez TVP Sport. Kwiatkowski jest osobą znaną w środowisku sportowym. Jest ceniony za profesjonalizm i zaangażowanie. Jego wybór na stanowisko dyrektora TVP Sport spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród dziennikarzy i ekspertów sportowych.

Nowy dyrektor TVP SPORT – osiągnięcia i plany

Oto niektóre z jego osiągnięć:

  • Jako rzecznik prasowy i team menedżer piłkarskiej reprezentacji Polski przyczynił się do sukcesów drużyny na mistrzostwach świata w 2018 roku i mistrzostwach Europy w 2021 roku.
  • Jako specjalista w zakresie komunikacji i marketingu sportowego ma doświadczenie w budowaniu strategii marketingowych i promocyjnych dla dużych wydarzeń sportowych.
  • Jest osobą znaną i cenioną w środowisku sportowym.

Jego plany na przyszłość:

  • Chce wzmocnić pozycję TVP Sport jako lidera rynku sportowego w Polsce.
  • Chce zwiększyć zaangażowanie widzów w programy i wydarzenia sportowe emitowane przez TVP Sport.
  • Chce wprowadzać nowe formaty programów i wydarzeń sportowych, które będą odpowiadać na potrzeby widzów.

Nowy dyrektor TVP SPORT – szansa na sukces

Ocena jego szans na sukces:

Kwiatkowski ma dobre przygotowanie do pełnienia funkcji dyrektora TVP Sport. Ma doświadczenie w pracy w mediach, w sporcie i w marketingu. Jest osobą znaną i cenioną w środowisku sportowym. Jego plany na przyszłość są ambitne, ale realne. Jeśli uda mu się je zrealizować, TVP Sport będzie jeszcze silniejszym liderem rynku sportowego w Polsce.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o Bożym Narodzeniu w samotności

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia