Carl Weathers, zmarł bohater filmów o Rocky

Carl Weathers, zmarł bohater filmów o Rocky, Bliskie spotkania trzeciego stopnia", "Komandosi z Navarony", Predator

274

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Carl Weathers, zmarł bohater filmów o Rocky
Carl Weathers, zmarł bohater filmów o Rocky

Zmarł Carl Weathers, znany aktor kinowy i telewizyjny. Aktor urodził się 14 stycznia 1948 roku. Zanim zainteresował się aktorstwem związany był z futbolem amerykańskim. Swój debiut filmowy zaliczył w latach 70. XX wieku. W jego dorobku najbardziej znane role to: Apollo Creeda z serii filmów „Rocky”, pułkownik Al Dillona w „Predatorze” oraz Greefa Kargi w serialu „The Mandalorian”. Aktor zmarł w wieku 76 lat, a smutną wiadomość przekazała rodzina aktora.

„Z głębokim smutkiem informujemy o odejściu Carla Weathersa. Zmarł we śnie w czwartek, 1 lutego 2024 roku… Carl był wyjątkowym człowiekiem, który prowadził niezwykłe życie. Odcisnął piętno na kinie, telewizji, sztuce i sporcie. Dzięki swej pracy zyskał światową rozpoznawalność wśród przedstawicieli różnych generacji. Był ukochanym bratem, ojcem, dziadkiem, partnerem i przyjacielem” – poinformowano w oświadczeniu.

Carl Weathers i inne ważne filmy

Do innych znaczących filmów w których występował Carl Weathers należą. „Bliskie spotkania trzeciego stopnia”, „Komandosi z Navarony”, „Farciarz Gilmore”, gdzie jego role pozostawiły zawsze znamiona profesjonalizmu. Aktor na pewno pozostanie w pamięci widzów.

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy! Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem.

Dziś jest tak Wiedza Warszawiaków o Warszawie, a jak będzie po reformie szkolnictwa.

Tak zmieniały się granice państw europejskich od 330 przed Chrystusem do dziś

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia