Komentarz prezesa Jarosława Kaczyńskiego

Komentarz prezesa Jarosław Kaczyńskiego

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Komentarz prezesa Jarosław Kaczyńskiego
Komentarz prezesa Jarosław Kaczyńskiego

Komentarz prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Donald Tusk obecnie przebywa ze swoją rodziną na urlopie we włoskich górach Dolomitach. Sporą część wolnego czasu obecny premier przeznacza na jeżdżenie na nartach. Tą aktywność polityka skomentował prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Donald Tusk ma w zwyczaju wyjazdy z rodziną na narty jak to było także podczas poprzednich rządów lidera Platformy Obywatelskiej. W kontekście wyjazdu do Włoch premiera Jarosław Kaczyński odniósł się do jego nieobecności w sejmie, a także na posiedzeniu rządu.

Komentarz prezesa Jarosława Kaczyńskiego – Niewpuszczenie polityków

Jarosław Kaczyński na konferencji poinformował, że marszałek sejmu Szymon Hołownia przekazał straży marszałkowskiej by nie wpuszczać na teren parlamentu Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Na sali obrad lider Polski 2050 i marszałek sejmu przekazał, że opinia Sądu Najwyższego nie wpływa na wyrok sądu powszechnego. Prezes PIS nazwał marszałka sejmu Szymona Hołownie amatorem, a obecnych w parlamencie przekonywał, że w naszym kraju trwa zamach stanu. Dodał on jednocześnie, że dokument napisany przez marszałka wykorzysta się jako dowód w procesie. Oto nam chodziło, dodaje.

Komentarz prezesa Jarosława Kaczyńskiego – podsumowanie Jarosława Kaczyńskiego

Jak już wcześniej było wspomniane, Donald Tusk przebywa z bliskimi we Włoszech, a a na koniec Jarosław Kaczyński Sprawę skomentował tak: Nie mamy pretensji o jeżdżenie po górach, lecz o coś znacznie poważniejszego. Chodzi o to, że on po prostu źle rządzi gdyby robił to dobrze to niech sobie jeździ na tych nartach ze 2 czy 3 miesiące w roku.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o odejściach z Orlenu

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

Brak postów do wyświetlenia