Śmiertelne potrącenie w Wawrowie

Śmiertelne potrącenie w Wawrowie

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Śmiertelne potrącenie w Wawrowie
Śmiertelne potrącenie w Wawrowie


Śmiertelne potrącenie w Wawrowie. Około północy 9 lutego 2024 roku w Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego doszło do tragicznego wypadku. Kierowca samochodu osobowego, prawdopodobnie ciemnego BMW potrącił śmiertelnie 10-letniego chłopca. Dzieci przy pomocy rodziców i nauczycieli pakowały się na ferie zimowe do Zakopanego. W pewnym momencie zza pobliskiego ronda wyjechało czarne BMW i z niewiadomych przyczyn z dużą prędkością uderzyło w podstawionego busa, którym dzieci miały jechać na ferie. Kierowca nawet nie zatrzymał się po potrąceniu i uciekł z miejsca zdarzenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Policja prowadzi intensywne poszukiwania sprawcy. Jak powiedział rzecznik gorzowskiej policji Marcin Maluda, komendant powołał już specjalną grupę kryminalną specjalizującą się w tego typu przypadkach. Maluda dodaje, że tylko kwestią czasu jest gdy sprawca zostanie złapany. Śmierć 10-latka to ogromna tragedia dla jego rodziny i bliskich. W miejscu zdarzenia obecni byli również rodzice potrąconego dziecka, którzy byli w totalnym szoku. Zarówno policję jak i pogotowie o zdarzeniu powiadomiła przypadkowa osoba. Zapewniamy, że policja zrobi wszystko, co w jej mocy, aby zatrzymać sprawcę tego tragicznego wypadku.

Śmiertelne potrącenie w Wawrowie – Wawrowo


Wawrowo to wieś sołecka w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Kłodawa. Wieś położona jest na Równinie Gorzowskiej, nad rzeką Kłodawką. Od zachodu graniczy z Gorzowem Wielkopolskim. Wawrowo liczy około 1000 mieszkańców. We wsi znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, sklep i kilka gospodarstw rolnych. Przez Wawrowo przebiega droga krajowa nr 22.

Atrakcje turystyczne:

  • Dwór z XIX wieku: Dwór wybudowano w 1840 roku dla rodziny von Below. W 1945 roku dwór przejęło przez Państwo Polskie. Obecnie dwór jest własnością prywatną i jest w trakcie remontu.

Apelujemy do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, o kontakt z policją pod numerem 47 791 1900 lub zadzwonienie na numery alarmowe 997 i 112.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o grają najmocniejsze ligi świata

Brak postów do wyświetlenia