Śmierć Polaka w Bangladeszu

Śmierć Polaka w Bangladeszu

186

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Śmierć Polaka w Bangladeszu
Śmierć Polaka w Bangladeszu

Śmierć Polaka w Bangladeszu. W jednym z hoteli w Bangladeszu znaleziono ciało 58-letniego Polaka. Hotel znajduje się w mieście Cottogram w południowym wschodzie. Nasz rodak leżał w kałuży krwi. Mężczyzna miał tam skontrolować fabrykę produkującą odzież poinformowało „The Daily Star”.

Śmierć Polaka w Bangladeszu – zmarły mężczyzna

Zmarły 58-letni mężczyzna bywał w Bangladeszu co jakiś czas ponieważ był specjalistą do spraw kontroli w jednej z polskich firm odzieżowych. Do jego zadań należało sprawdzenie jakości tamtejszych ubrań. Do Cottogram Polak przybył 24 lutego, a leciał z naszego kraju przez Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W miniony poniedziałek kolega mężczyzny zaczął podejrzewać jakoby coś mogło się stać ponieważ nie było kontaktu z 58-latkiem. Współpracownik poszkodowanego o tym zdarzeniu powiedział obsłudze hotelu The Peinsula Chittagong, którzy próbowali się dostać do jego pokoju, ale nikt nie odpowiadał. Na miejsce przybyła policja po wejściu do pomieszczenia ujrzała makabryczny widok jakim był nieżyjący mężczyzna leżący w kałuży krwi. Wiele obrażeń głowy oraz innych części ciała według policjantów może wskazywać na morderstwo.

Śmierć Polaka w Bangladeszu – zastępca komisarza policji

Wiele jednostek policji prowadzi śledztwo w tej sprawie, a bałagan w pokoju może świadczyć o tym, że działo się tu coś niedobrego. Badamy nagrania z kamer przemysłowych i czekamy na ocenę lekarzy medycyny sądowej mówi dla „The Daily Star” zastępca komisarza policji w Cottogram Mostafizur Rahman.

Śmierć Polaka w Bangladeszu – Bangladesz


Bangladesz to kraj położony w Azji Południowej. Jest to ósmy pod względem liczby ludności kraj świata liczący ponad 164 miliony mieszkańców. Graniczy on z Indiami na zachodzie, północy i wschodzie oraz z Mjanmą na południowym wschodzie. Stolicą i największym miastem Bangladeszu jest Dhaka. Kraj jest podatny na powodzie i cyklony. Klimat Bangladeszu jest tropikalny, z gorącym, wilgotnym latem i łagodną, suchą zimą. Bangladesz jest krajem rozwijającym się. Gospodarka oparta jest na rolnictwie, przemyśle odzieżowym i przekazach pieniężnych od pracowników migrujących. Jest jednym z najbiedniejszych krajów świata, ale w ostatnich latach odnotowuje silny wzrost gospodarczy. Bangladesz to kraj o bogatej kulturze i historii. Kraj jest domem dla wielu zabytków historycznych, w tym meczetu Shahi Eidgah i mauzoleum Paharpur.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o ofierze śmiertelnej na nosalu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia