Andrzej Duda w Radziszowie, wielkim zainteresowanym Zbigniew Ziobro

Andrzej Duda w Radziszowie

204

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Andrzej Duda w Radziszowie, wielkim zainteresowanym Zbigniew Ziobro
Zbigniew Ziobro. Ministerstwo Sprawiedliwości pod rządami PiS chętnie korzystało z usług kancelarii Macieja Zaborowskiego.

Andrzej Duda w Radziszowie, wielkim zainteresowanym Zbigniew Ziobro. Podczas dzisiejszej wizyty w Radziszowie w województwie małopolskim Prezydent Polski Andrzej Duda powiedział, że te osoby, które dopuszczają się łamania prawa muszą być świadome, że dosięgnie ich sprawiedliwość. Mam nadzieję, że ludzie z wymiaru sprawiedliwości mają podstawy by osądzać posłów i społeczeństwo ma prawo je zobaczyć. W przeciwnym razie odpowiedzialność karna dla tych osób jest nieuchronna mówi Prezydent Andrzej Duda w Radziszowie.

Andrzej Duda w Radziszowie, wielkim zainteresowanym Zbigniew Ziobro – bezprawie

Po dłuższej chwili namysłu Andrzej Duda odpowiedział dziennikarzowi na pytanie w sprawie działań polityków i prokuratury wobec polityków Suwerennej Polski. Uważam, że bezprawie musi zostać ukarane. Każdy bez wyjątku kto dopuszcza się mniejszego lub większego przestępstwa musi liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że zarówno sąd jak i prokuratura, a także inne instytucje muszą mieć twarde dowody by oskarżać takie osoby jak posłowie. Bo jeśli ich nie mają to muszą liczyć się z odpowiedzialnością zakończyła głowa państwa nie czekając na kolejne pytania.

Andrzej Duda w Radziszowie, wielkim zainteresowanym Zbigniew Ziobro – piątka zatrzymanych

Funkcjonariusze kontynuują wczorajsze czynności. Cała sprawa dotyczy przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych. Informacje przekazał rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Jacek Dobrzyński dodając, że „miejsc ani osób nie wskazujemy”. Jak donoszą media dzisiaj (27 marca) miało dojść do przeszukania drugiego domu byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Drugim pomieszczeniem, które przeczesywano był pokój byłego wiceministra sprawiedliwości Michała Wosia w hotelu poselskim. Według Zbigniewa Ziobry służby w tym przypadku działają bezprawnie, a jest to tylko realizacją politycznego zamówienia Donalda Tuska i Adama Bodnara. Wczoraj natomiast ABW miało zatrzymać cztery osoby związane z Resortem Sprawiedliwości oraz jedną z Funduszem Sprawiedliwości.

Andrzej Duda w Radziszowie, wielkim zainteresowanym Zbigniew Ziobro – Radziszów

Radziszów to wieś w południowej Polsce, położona w województwie małopolskim. Położone jest na terenie gminy Skawina w powiecie krakowskim. Wieś położona jest około 6 km na południe od Skawiny i 17 km na południowy zachód od Krakowa, głównego miasta regionu. Dokumenty historyczne wspominają, że do XVIII wieku należał on do opactwa benedyktynów w Tyńcu. Co ciekawe, wieś była niegdyś dostawcą miodu i zwierzyny do opactwa. Parafia św. Wawrzyńca (Parafia Rzymskokatolicka św. Wawrzyńca) służy wspólnocie katolickiej w Radziszowie. Zapraszamy do odwiedzenia strony lokalnego stowarzyszenia „Stowarzyszenie Nasz Radziszów”. Informacji o Radziszowie szukaj na polskich portalach turystycznych.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o skrócie rozmowy z byłym prezesem banku PKO BP Zbigniewem Jagiełło

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia