Michał Wójcik z Suwerennej Polski broni Zbigniewa Ziobrę. Polityk nazywa wezwanie schorowanego Ziobrę „nieludzkim”.

Michał Wójcik z Suwerennej Polski broni Zbigniewa Ziobrę. Polityk nazywa wezwanie schorowanego Ziobrę "nieludzkim".

113

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Michał Wójcik z Suwerennej Polski broni Zbigniewa Ziobrę. Polityk nazywa wezwanie schorowanego Ziobrę nieludzkim
Michał Wójcik z Suwerennej Polski broni Zbigniewa Ziobrę. Polityk nazywa wezwanie schorowanego Ziobrę nieludzkim

Michał Wójcik z Suwerennej Polski broni Zbigniewa Ziobrę. Polityk nazywa wezwanie schorowanego Ziobrę „nieludzkim”. Cała sprawa ma oczywiście związek z Pegasusem, urządzeniem, które miało służyć do podsłuchiwania polityków. Przewodnicząca komisji śledczej ds. Pegasusa Magdalena Sroka domaga się niezwłocznego stawienia się na przesłuchanie Zbigniewa Ziobro, który od pewnego czasu ma problemy ze zdrowiem. Michał Wójcik z Suwerennej Polski postawę Magdaleny Sroki nazwał „nieludzkim”.

Michał Wójcik z Suwerennej Polski broni Zbigniewa Ziobrę. Polityk nazywa wezwanie schorowanego Ziobrę „nieludzkim” – Magdalena Sroka

W wywiadzie dla „Super Expressu” przewodnicząca komisji śledczej ds. Pegasusa Magdalena Sroka z Trzeciej Drogi powiedziała, że zamierza wezwać w sprawie podsłuchiwania Pegasusem posła Suwerennej Polski Zbigniewa Ziobrę. Sroka zaznacza, że politycy związani z tematem podsłuchów i inwigilacji mają „bardzo wiele pytań” do byłego ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. „Super Exspress” nieoficjalnie podał, że termin przesłuchania Ziobro wyznaczono na maj. Jak powiedziała Magdalena Sroka to w czasie gdy ówczesnym minister sprawiedliwości był Zbigniew Ziobro przekazano środki z Funduszu Sprawiedliwości na CBA, a nie może być ono finansowane z budżetu państwa. Magdalena Sroka zaznacza, że to na Zbigniewie Ziobro leżał ten obowiązek i zostanie on przesłuchany, ale jeszcze nie wyznaczono terminu.

Michał Wójcik z Suwerennej Polski broni Zbigniewa Ziobrę. Polityk nazywa wezwanie schorowanego Ziobrę „nieludzkim” – obrzydliwe zachowanie

Do sprawy wezwania Zbigniewa Ziobro odniósł się poseł Suwerennej Polski i były wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Polityk twierdzi, że stan zdrowia nie pozwala przesłuchać byłego prokuratora generalnego, a zachowanie Magdaleny Sroki z Trzeciej Drogi nazywa obrzydliwym. Zbigniew Ziobro zwrócił się do marszałka Szymona Hołowni o wskazanie biegłych lekarzy, którzy ocenią czy jego zdrowie pozwala na przesłuchanie. Zbigniew Ziobro w pierwszym wywiadzie po diagnozie choroby nowotworowej stwierdził, że nie tylko chce, ale musi stanąć przed komisją, żeby prawda wyszła na jaw i obalić wszystkie kłamstwa powiedział telewizji Polsat News.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o śmierci najstarszego człowieka świata

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia