Warszawa – Narodowy Test Rowerowy  „BIKE EXPO”

BIKE EXPO – Narodowy test Rowerowy 2024 to wystawa sprzętu i akcesoriów rowerowych oraz bezsprzecznie najlepsze rowerowe show.

831

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

WARSZAWA – Narodowy Test Rowerowy BIKE EXPO.
Warszawa Narodowy Test Rowerowy BIKE EXPO. Źródło: (bikeexpo.pl/).

Warszawa Narodowy Test Rowerowy BIKE EXPO – oczywiście już niebawem odbędzie się wielki test rowerowy. Ponieważ to jedyny taki wielki test rowerowy w Europie. 6-7 kwietnia 2024 roku na PGE Narodowym w Warszawie zobaczysz wystawę najnowszych modeli rowerów i akcesoriów, dla każdego rowerzysty od amatora po profesjonalistę.
Na specjalnie przygotowanych torach będziesz mógł przetestować i porównać rowery szosowe, MTB oraz elektryczne.

WARSZAWA – Narodowy Test Rowerowy BIKE EXPO – PGE Narodowy

Oczywiście to już po raz szósty spotkamy się w kwietniu 2024 i wracamy na płytę na PGE Narodowego w Warszawie. Testy i ogromna strefa atrakcji znowu będą pod dachem! Również do tego już dwa piętra ekspozycji i ponad stu wystawców reprezentujących około 200 marek. 6-7 kwietnia 2024 roku na PGE Narodowym w Warszawie zobaczysz wystawę najnowszych modeli rowerów i akcesoriów, dla każdego rowerzysty – od amatora po profesjonalistę.

Ponieważ podczas „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”. Wydarzeniu, które stało się największym i najważniejszym w branży rowerowej w Polsce. Gdzie spotykają się rowerzyści i kolarze, branża, sportowcy i dziennikarze. Gdzie jest każdy, kto zawodowo lub amatorsko kocha rower. Wśród gości specjalnych m. in. Chris Froome oraz Czesław Lang i Maciej Bodnar. Spotkasz również kolarzy, riderów, najlepszych sportowców i fachowców. To olbrzymia dawka emocji, wiedzy i okazja na zdobycie autografów.

WARSZAWA – Narodowy Test Rowerowy BIKE EXPO – testy i atrakcje

Na BIKE EXPO będziesz mógł przetestować i porównać setki rowerów, wielu marek. Także na specjalnie przygotowanych torach będziesz mógł przetestować i porównać rowery szosowe, MTB oraz elektryczne. To jedyny taki wielki test rowerowy w Europie.

W dniach 6-7 kwietnia 2024 wybierz się na PGE Narodowy w Warszawie na „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”. Na BIKE EXPO będziesz mógł przetestować i porównać setki rowerów, wielu marek. Także na specjalnie przygotowanych torach będziesz mógł przetestować i porównać rowery szosowe, MTB oraz elektryczne. To jedyny taki wielki test rowerowy w Europie.

Doświadczenie przyjemności z jazdy na rowerze:

Testy rowerów różnych marek na zadaszonej płycie stadionu.
Pump track i tory testowe.
Atrakcje dla najmłodszych.
Poznanie oferty regionów rowerowych oraz biur podróży z możliwością rezerwacji i zakupu oferty specjalnej podczas eventu.

Zapoznanie się z najnowszymi trendami:

Prezentacje nowości sprzętowych.
Premiery Tour de Pologne.

Aspekt edukacyjny BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy:

Porady i wykłady o doborze sprzętu, spotkania ze sportowcami, prelekcje fachowców.

A o to lista Listę Partnerów i Wystawców pod tym linkiem. Oczywiście bilety dostępne na bikeexpo.pl

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio 1
redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. A jeżeli zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Ryoyu Kobayashi – Japoński skoczek narciarski

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia